Slide COVID-19 kiirtest 10min Kiire, usaldusväärne ning taskukohane koroonaviiruse tuvastamise sülje prooviga kiirtest TELLI TÄNA 19.90€ Antigeeni test Saligen *ainult professionaalseks kasutamiseks Slide EU toodang / Klapiga / EN149: 2001 + A1: 2009 VAATA VALIKUT FFP2 5-kihiline respiraator dummy dummy dummy Mulieres on 100% naturaalne Ökorevolutsioon sinu kodus Vaata valikut dummy 50tk 4.8€ Terviseametis registreeritud ning kindla kvaliteediga tooted. VAATA VALIKUT Meditsiinilised maskid dummy Vägi sinus eneses Põhjamaade kvaliteetsemad väetoidulisandid VAATA VALIKUT dummy korduvkasutatavad maskid Mustad maskid Leia oma, erinevad suurused Hind alates 3.29€ dummy Probiootilised kätegeelid Ei kuivata nahka. Kaitseb kuni 8 tundi ning on sobilikud ka lastele VAATA VALIKUT
koostööpartnerid

Meditsiinilised kaitsemaskid

koostööpartnerid

Looduskosmeetika

Hoiame ennast ja teisi

kätepuhastusjaamad desojaamad medifum riigiasutused isikukaitsevahendid
ettevõte riigiasutus medifum
bannerdva2 1

Kuidas valida sobilik respiraatori või kaitsemask ?

Vahendame teile mõned nõuanded kuidas teha targemaid otsuseid ja saada maksimum oma raha eest.

  • Osta Terviseameti või EKUK laboris kontrollitud tooteid.
    Turul on liikumas ebakvaliteetsed kaupa. Veendu, et meditsiinilised maskid oleksid kantud registrisse, et tagada ka nende tegelik toimivus.
  • Uuri tagasisidet.
    Ole kindel, et ostad turvalise ja Ausa müüja käest. Meie Commerce Trading OÜ e-poodide grupis oleme selle eest võidelnud aastaid ning usume ainult ausasse konkurentsi ning arvame, et ka teised firmad peaksid meie pealt eeskuju võtma. Meil on alati avatud suhtlus ja ausad andmed. Me ei optimeeri makse ega peta riiki. Me oleme 101% Eesti kauplejad ja 101% ausad oma klientidega.