Ecosh Luudex (Ca+Mg+K2+D3) 90tk. 45g

26.00

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 23.01.2021 Tootekood: 3201 Kategooriad: ,

Luudex sisaldab looduslikku kaltsiumi, mis on saadud Atlandi ookeani kivistunud merevetikatest. Organism omastab looduslikku kaltsiumi keemilisest kaltsiumist paremini.

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalidega kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli aidates hoida luud, lihased, veresooned ja energiataseme normaalsena. Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli küpse luuvalgu osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes. Vitamiin K2 aitab kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude normaalseks ehituseks ja tugevdamiseks. Kaltsiumi olemasolust organismis sõltub magneesiumi toime efektiivsus ja magneesium omakorda reguleerib kaltsiumi taset organismis ning määrab ära luukoe tiheduse. Kui kaltsium tõmbab lihaseid kokku, siis magneesium vabastab need, seetõttu on väga oluline, et mõlemad ained oleks organismis vajalikul määral esindatud.

KOOSTISOSAD: magneesium (magneesiumtsitraat), kaltsium (punase merevetika Lithothamnium coralloides pulbrina), K2-vitamiin (menakinoon-7), D3-vitamiin (kolekaltsiferool); K2-vitamiini lisaained: suhkur, akaatsiakummi (E 414), tärklis, taimeõli, trikaltsiumfosfaat (E 341); taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Esita küsimus