Ecosh Mineralex süva ookeanivee mineraalid 100ml

11.20 14.00

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 31.01.2021 Tootekood: 3305 Kategooriad: ,

Mineraalide tähtsust meie organismi jaoks võib võrrelda vääriskividega. Nende abil töötavad organismis bioloogilised funktsioonid, mille täitmisega või asendamisega pole võimelised toime tulema ei alternatiiv- ega ka klassikaline meditsiin. Mineraalained on meie organismi ehituskivid ning olulised luustiku, kehavedelike ja ensüümide koostises. Ilma mineraalideta ei saa keha funktsioneerida.

Mineraalained kuuluvad:

paljude ensüümide ja vitamiinide koostisse,
osalevad tohutus hulgas organismis kulgevates keemilistes reaktsioonides,
tagavad elundkonna normaalse töö,
osalevad füsiloogiliste funktsioonide regulatsioonis,
hoolitsevad ainevahetuse tasakaalu eest. Organismi normaalseks toimimiseks on vaja 25 mineraalainet – neist seitse on peamised makroelemendid: kaalium, kaltsium, naatrium, magneesium, väävel, kloor ja fosfor. Neid mineraalaineid vajab organism suurtes kogustes, rohkem kui 0,1 g ööpäevas. Mikroelemente vajab organism vähe, ainult milli- või mikrogrammides. Osad neist- jood, vask, tsink, kroom, seleen, mangaan ja räni kuuluvad elutähtsate mikroelementide nimistusse.

NB! 2,5 miljardit inimest üle kogu maailma kannatavad tõsise vitamiinide ja mineraalide defitsiidi käes. Maailma Terviseorganisatsioon ja ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon on nimetanud sellist olukorda “varjatud näljaks” (Hidden hunger).

Miks valida MINERALEX?

MINERALEX sisaldab endas 100% puhtaid, naturaalseid süvaookeanivee mineraale, mis on kontsentreeritud ja läbinud seeria erinevaid puhastavaid filtreerimisi ja kvaliteedikontrolle. Mineraalide kontsentraadile ei ole lisatud mingeid kemikaale ega muid lisaaineid. Ookenivee mineraale kaevandav tootmistehas on uhke oma kvaliteedikontrolli ja tulemuste üle, mida mitmesugused teadusuuringud tõendavad.

MINERALEX tootes sisalduv merevesi sisaldab looduslikul moel üle 70 mineraali ja mikroelemendi, milleks on näiteks magneesium, naatrium, kaalium, kaltsium, kloor, iood, boor, raud, tsink, seleen, vask, molübdeen, mangaan, kroom, väävel ja palju teisi keha toimimiseks olulisi mineraale, mikro- ja makroelemente. Need looduslikud ja naturaalsed süvavee mineraalid ja mikroelemendid on organismi poolt kõrge omastatavuse ja imendumismääraga.

MINERALEXI ainulaadne mineraalide kompleks on kaevandatud 662 m sügavusest Taiwani idaranniku kõrvalistest vetest ning just need tingimused tagavad ookeanivee:

puhtuse
stabiilsuse ja madala temperatuuri
toitainete ja mineraalide rikkuse
kasutatavuse
Kes vajavad mineraale?

Eakad – tugevad luud, terve süda, energilisus ja vaimne heaolu.
Keskealised–normi piires kolesteroolitase (kõrge kolesterool on põletiku ja stressi näitaja) korras vereringe.
Teismelised – aktiivse elulaadi toetamiseks – tugevad südamelihased, luud ja häireteta verepumpamine üle keha.
Lapsed – luude kasvamiseks ja nende normaalseks arenguks
Emad – tugev immuunsus ja vajalikud ained loote arenguks
NB! Uuringud tõendavad, et vedelike imendumismäär on tablettide ja kapslite omast 6 korda kõrgem.

KOOSTISOSAD: süvaookeanivee mineraalid: magneesium, naatrium, kaalium ja teised olulised mineraalained.

Bränd

Ecosh

Esita küsimus