Ecosh Oomex, Omega 3-6-9 rasvhapete kompleks, 300ml

23.20 29.00

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 01.02.2021 Tootekood: 4500 Kategooriad: ,

Puhas ja ultra stabiilse Oomex’i süvavee kalade õli on unikaalne sest:
uusimad puhastusvahendid on eemaldanud Oomexi õlist kõikvõimalikud jääkreostusained, selleks on kasutatud keskkonnasõbralikke meetodeid,
meie kalaõlitoote saasteainete analüüside sisaldused on avalikud,
Oomex ületab rahvusvelised kehtestatud regulatiivsed standardid,
rahvusvahelise kaubamärgi “Pollutants? No thanks!” (“Saasteained? Ei tänan!”) kinnitusega toode.
Oomexi kalaõli puhastamiseks, kontsentreerimiseks, deodoriseerimiseks (spetsiifilise kalalõhna eemaldamiseks) ja stabiliseerimiseks on kasutatud
Polarise kõrgtehnoloogisi seadeid. Oomex õlide kontsentratsioon on toodetud uusima tipptehnoloogiaga:

lühiajaline kõrgvaakumiga õli destilleerimine: 30%-st algsest suhtest kuni 80% ultrakontsentreerituseni.
Oomex-i oomega 3 on üks erilisemaid polüküllastamata ja vajalikumaid rasvu, mida keha ise ei saa toota ja mis tuleb saada koos toiduga. Meie keha koosneb umbes 3 miljardist rakust, mis kõik vajavad normaalseks toimimiseks tasakaalustatud rasvhappeid. Kõige enam vajab kavliteetseid rasvhappeid e. rasvu meie aju ja rakukestad. Oomega 3 ja oomega 6 rasvhapped on iga meie rakumembraami koostisosaks ja mille suhe peaks kehas olema ideealkujul 1:1, aksepteeritavaks maksimaalselseks tasemeks peetakse veel 5:1-suhet oomega 6 kasuks. Liiga kõrge oomega 6 tase soodustab terviseprobleeme ja kroonilise põletiku teket. Põhja-Euroopas on see suhe 12:1le, Euroopas 15:1-le ja Ameerikas 25:1-le. Tarbides kvaliteetset oomega -3 rikast kalaõli saab seda suhet hoida optimaalsena.

Oomega 3 on tuntud oma postiivse toime poolest

südame-versoonkonnale,
liigestele,
immuunsusele,
aju funktsioneerimisele,
mälule,
naha ja juuste kvaliteedile,
nägemisele ja kogu kogu organismi arengule.
Ecoshi apelsinimaitseline Oomega 3 toode on valimistatud kõrgkvaliteedilisest kalaõlist, mis on eriti rikas oomega 3 rasvahapete EPA ja DHA poolest. Õli on toodetud hoolikalt valitud lühikese elueaga süvaveekaladest nagu sardiinid, anšoovised ja makrellid, mis on puhtaimad oomega 3 allikad meres. Õli omakorda puhastatakse, kontsentreeritakse, deodoriseeritakse ja stabiliseeritakse edasiarendatud kõrgtehnoloogiate abil, mis teeb sellest Prantsusmaal valmistatud õlist ühe kõige stabiilseima ja puhtaima oomega -3 õli turul.

Rääsumisest hoiavad ja stabiilsuse tagavad erinevate tokoferoolide segu ning polüfenooliderikas esmane külmpressitud ja teraapilise toimega oliiviõli. Polüfenoolid on tugevad antioksüdandid, millel on palju kasulikke omadusi, mis kaitsevad nii kalaõli kui keha oksüdeerumisest. Lõhna ja maitset annab apelsiniõli.

Ecoshi apelsinimaitseline ja kõrge EPA/DHA tasemega Oomega 3 süvaveekalade õli:

aitab hoida nomaalset triglütseriidide (oomega rasvhapped) taset
aitab kaasa normaalsele südametalitusele
aitab hoida vererõhku normaaltasemel
aitab hoida normaalset nägemist
D3 vitamiin aitab hoida normaalset luustruktuuri, hammaste tervist ja lihaste talitust.

KOOSTISOSAD: kalaõli (anšoovis, makrell, sardiin, MCT kookosõli, E-vitamiin – tokoferoolid antioksüdandina), külmpressitud oliiviõli (antioksüdant), lõhna ja maitseained (apelsin), vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Bränd

Ecosh

Esita küsimus