Ecosh raud diglütsinaat – bioaktiivne 90tk. 45g.

12.80 16.00

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 04.02.2021 Tootekood: 3231 Kategooriad: ,

Ecosh’i Ferrochel® raud diglütsinaat on tugev raualisand, mida seedetrakt väga hästi talub. Ecosh’i raud on ohutu kasutamiseks rasedatel, imetavatel naistel, teismelistel ja täiskasvanutel. Erinevalt enamikust rauapreparaatidest ei põhjusta see kõhukinnisust ega maoärritust.

Raua peamine ülesanne organismis on hapniku sidumine kopsudest ja hapniku transport. Lisaks kuulub raud paljude ensüümide koostisse, osaledes muuhulgas energiatootmises ja immuunsüsteemi töös.

Raud on vajalik:

vereloomes, kus teda kasutatakse hemo- ja müoglobiini sünteesiks. Raual on võtmeroll eluks vajaliku hapniku sidumises ja transpordis hemoglobiinis, st. ta osaleb hapniku viimisel kopsudest kudedesse,
nende biomolekulide koostises, mis osalevad ATP (adenosiintrifosfaat, mis on operatiivne energiakandja rakkudes) tootmises ja aitavad kahjutuks teha organismi sattunud kehavõõraid ühendeid, tõstes seeläbi vastupanuvõimet stressile ja haigustele,
väsimuse vähendamiseks ja naha normaalse värvuse tagamiseks.
Kättesaadava raua kestev defitsiit on levinuim aneemia põhjus. Toidu koostis mõjutab raua toidu kaudu omastamist. Omastamise määr kasvab, kui igapäevane toit sisaldab liha ja/või kala, rohelisi salateid ning rikkalikult vitamiini C.

Raua puudujääk võib tekkida:

suure verekaotuse korral,
rasedatel,
enneaegselt või madala sünnikaaluga lastel,
imikutel ja väikelastel,
teismelistel tüdrukutel,
taimetoitlastel,
seedeelundite haiguste korral
vitamiinide C, B12, B9 puudusel. KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (L-askorbüül-6-palmitaat), raud (rauddiglütsinaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Bränd

Ecosh

Esita küsimus