Looduslik pesugeel Lõhnastamata 1,5l

11.30

99,97% looduslikest koostisosadest ka allergikutele mõeldud Mulieres pesugeel sobib õrna ja tundliku nahaga inimeste ja eriti laste pesu pesemiseks. See on loodussõbralik ja tõhus. Tootele on omistatud Eesti Allergialiidu märgis.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 16.04.2021 Tootekood: MULIERL Kategooriad: ,

KIRJELDUS

99,97% looduslikest koostisosadest
Ei sisalda parabeene, nafta baasil toodetud kemikaale ega sünteetilisi lõhna- ja värvaineid
Põhineb nahasõbralikul oliiviõlil, millel on suurepärased puhastusomadused
Sobib ülitundlikule ja allergilisele nahale
„Pure Unscented“ sobib ka väikestele ja vastsündinud beebidele
1,5 L = 37 pesukorda = 185 kg puhast pesu
Pole vaja kasutada leotus- ja pesuloputusvahendit
Sobib kõikidele kangatüüpidele (ka villale ja siidile)
Sobib ka Gore-Tex spordiriietele ning teistele erikangastele
Sobib pesemiseks kõigil temperatuuridel nii käsi- kui ka masinpesuks
100% vegan
„Pure Unscented“ pesugeeli soovitab Eesti Allergialiit
Pakend on tehtud taaskasutatud papist, mis sisaldab 70% vähem plastikut ning pakendi väliskest on biolagunev
Sertifitseerinud ECOCERT Greenlife poolt
EUR 8.8/L

Kasutamine: Enne kasutamist loksuta! Sobib kõikide kangaste (sh villane, siid ja Gore-Tex) käsi- ja masinpesuks temperatuuridel 30-60°C. Jälgi rõivatootjate juhiseid. Raskemate plekkide eemaldamiseks hõõru geeli enne pesemist plekkidele.

Koostis: >30% vesi, 5-15% seep*, <5% äädikas, glütseriin, lavendli ekstrakt*, sidrunhape, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat. Keskkonnast hoolimisel kasutage pesumasinat täiskoormusega, peske madalaima temperatuuriga pesutsüklil ja järgige annustamisjuhiseid. Silma sattumisel loputa rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida päikese ja külmumise eest. Looduslik puhastusvahend orgaaniliste koostisosadega, mille on sertifitseerinud ECOCERT Greenlife vastavalt ECOCERTi standardile, mis on saadaval aadressil http://detergents.ecocert.com/en. 99,97% koostisosadest on looduslikust päritolust. * 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest. Hoolda oma pesumasinat regulaarselt Selleks, et pesumasina iga oleks pikk ning pestud pesu alati värske lõhnaga, hoolda oma pesumasinat regulaarselt vähemalt 4-6 korda aastas. Looduslikult saab seda teha nii: 1) vala pesumasina sahtlisse paar spl sidrunhapet, söögisoodat või 100ml söögiäädikat 2) käivita tühi masin 90-95C temperatuuril programmiga 3) puhasta hoolikalt pesumasina sahtel, luugi tihend ja kaeluskumm.

Bränd

Mulieres

Esita küsimus