Kirjutas

Maskide hinnad varieeruvad Eesti turul seinast-seina. Postituse alustuseks mainime ja soovitame tutvuda artikliga: https://tarbija24.postimees.ee/7098547/ulevaade-kui-palju-tuleb-kaitsemaskide-eest-valja-kaia#

Maski hind on tunduvalt odavam.

Selle uudise valguses jääb tarbijale mulje, et meditsiiniliste maskide hinnad ongi kallid ning õiget kaupa saab vaid apteegist osta. Tegelikkuses on Eestis juba mitmeid maaletoojaid ning nende turuhind on langenud hulgimüügi hinnana umbes 0.1€/tk tasemele ning seda juba kirurgiliste TYPE IIR maskide puhul. Tasuks ka ära mainida, et Postimees Grupi omanik on ka ühe tuntud Apteegiketi omanik ning seetõttu on olnud uudiseid, mida ei saa nimetada erapooletuks.

Maski hind eraklientidele peaks jääma võimalikult odavaks, et meie riigi ettevõtted ja inimesed tuleksid toime kohustusega kanda kaitsemaski. Kaitsemaski kandmisest on tõesti kasu, kuid olgem ühel meelel, et see on kuluese, mitte luksus ning selle hinda peaks hoidma kõigile kättesaadaval tasemel.

Kust ja millist maski osta?

Lisaks alati hindu all hoidva medifum.ee e-poele on olemas ka mitmeid teisi. Küll aga tasuks jälgida müüja usaldusväärsust.
Meie kogemuse ja teadmiste põhjal oskame soovitada antud edasimüüjaid kelle tooteid ja sertifikaate on kontrollitud:

Korralikud tooted ning soodsad hinnad:

Korralikud tooted, kuid kallimad hinnad:

  • Meditsiini Grupp
  • Erinevad apteegid (PS: jätkuvalt on apteekides saadaval ka näomaske ehk tolmumaske)

Kaup24.ee ja muud e-poed on meie senise vaatluse põhjal müünud väga palju kontrollimata kaupa ning isiklike testide peal oleme näinud standarditele mitte vastavaid maske oma jagu.

Kes meie üldse oleme?

Medifum.ee kasvas välja hetkel, kui märtsikuus ei ühtki maski saadaval polnud. Kuna Commerce Trading OÜ asutajatel on ligi 10 aastane kogemus hiina turul siis kasutasime tutvusid saamaks Eesti rahvale kriisiolukorras maske ning turustasime neid läbi meie e-poe Instashop.ee. Hinnad lennukiga tuues olid küll kallid aga saime lahendatud koostöös riigiasutustega kriisikoldeid. Peale mõningast rahunemist tegime sammu tagasi ning otsustasime turuvaatluse põhjal, et jääme edasi võitlema madalate hindade nimel, kuid seda juba läbi Medifum brändi.


Kriisi tipphetkel Märts 2020 viisime ise kaubikuga pakke Smartposti ja Omniva terminali, et kiirendada kliente kättesaamise aega pakiautomaadist. Päevane pakkide arv meie meeskonnal oli ligi 690 pakki. Loe lähemalt: https://www.delfi.ee/news/sisuturundus/sisuturundus/maskihullus-toi-vaikeettevotjale-meeletu-too-ja-halduskoormuse?id=89631587

Aga millist maski siis valida?

Tõttöelda on iga mask parem, kui otsus maski üldse mitte kanda. Meil on saadaval Meditsiinilisi kaitsemaske, kirurgilisi kaitsemaske, Korduvkasutatavaid kaitsemaske ja ka esimesena Eestis elektrooniline kaitsemask.

Kõik meie tooted on nähtaval meie e-poes, kuhu pääsed vaatama siit: https://medifum.ee/pood/

Populaarsemad maskid meie poes on nähtaval ka lehe allosas.

Kasuta ka sooduskoodi KOLM, et säästa ostukorvis 3 eurot 🙂 

Kontrollitud ja kvaliteetsed maskid