Värske uuring näitab: Eestis müügil olev Medistus Antivirus võitleb Covid-19/Sars-CoV-2 viirustüve vastu

Viimased poolteist aastat on meie elu saatnud ebameeldiv ja ohtlik koroonaviirus. Kui veel hiljaaegu ei olnud tõhusat kaitset ega ka vaktsiine, siis nüüd on lisandunud uus võimalus, kuidas end nakatumise eest kaitsta.

Värskelt teostatud uuring näitab (loe täpsemalt SIIT), et Medistus Antivirus toimib efektiivselt Covid-19/Sars-CoV-2 viirustüve vastu.

Juba esimese kümne minuti jooksul väheneb viirus 99,4%!

Teadaolevalt on Medistus Antivirus esimene seda tüüpi meditsiiniseade Eestis, mis on tõestatud Sars-CoV-2 vastase toimega ning koheselt üle-eestiliselt apteekides kättesaadav.

Medistus Antiviruse kaitsev toime tuleneb taimsest toimeainekompleksist ning ei sõltu viiruse tüvest, see toimib kõigi viirustüvedega ühtmoodi.

medistus-antivirusMedistus Antivirus — millega tegu?

Kokkupuude bakterite ja viirustega ei tähenda ilmtingimata seda, et inimene haigeks jääb. Immuunsüsteem võitleb iga päev erinevate haigustekitajatega ning kui organism on nõrgenenud, võivad viirused läbi tungida.

Seega on mõistlik immuunsüsteemi veidi aidata.

Medistus Antiviruse imemistabletid tekitavad suu ja kurgu limaskestale kaitsva barjääri ehk kihi, millest viirused ja bakterid läbi ei pääse.
Kui haigustekitaja organismis kanda kinnitada ei saa, ei hakka viirus ega bakterid paljunema ning inimene jääb terveks.

Rahvarohkes kohas vajab organism rohkem kaitset!

Kasuta Medistus Antivirust ennetava abivahendina alati, kui oled rahvarohkes kohas. Olgu selleks ühistransport, teater, kinosaal, üritused, kool, kontor, spordiklubi või ostukeskus.

Üks tablett tekitab kaitsva barjääri mitmeks tunniks ning sul ei ole vaja pidevalt muretseda, et keegi sind koroonaviirusesse või mõnesse muusse viirusesse nakataks.

Medistus Antivirust on soovitatav kasutada ka esimeste haigusnähtude ilmnemisel – näiteks ebamugavustunne või kraapiv tunne kurgus.

Medistus Antivirus kaitsev toime ei sõltu viiruse tüvest, läbiviidud uuringute järgi on Medistus Antivirus efektiivsus tõestatud streptokokkide, stafülokokkide ning isegi tugevate viiruste nagu H1N1 (seagripp), H2N2 (linnugripp) ja Sars-CoV-2/COVID-19 inaktiveerimisel.

Enne kasutamist tutvu pakendis oleva infolehega.

Telli mugavalt koju siit >>

Näomaskid – hooli nii endast kui teistest
BioBlock – SARS-CoV-2 vastaseid antikehi sisaldav ninasprei

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Close
Close
Kategooria