Airbiotic24 probiootiline õhupuhastaja, valge

129,00

Uus ja innovaatiline õhupuhastaja AirBiotic24. Sobilik nii elu- kui tööruumidesse.

Komplekt sisaldab:

 • Seinakinnitus (hoidik);
 • USB laadija;
 • 1 täitekassett;
 • Airbiotic24 masin

 

+
 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    Eeldatav tarnaeg: dets. 07 – dets. 11
    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Iga päev ümbritsevad meid miljonid patogeensed bakterid.

   

  Patogeenid on mitmesugused mikroorganismid, mille hulka kuuluvad seened, viirused, bakterid, samuti spetsiifilised valgud – prioonid, mis võivad põhjustada teiste elusolendite patoloogilisi seisundeid.

   /></a>   <a href= /></a> </p>
<h3>Surnud rakkude osakesed</h3>
<p> Igas sekundis kukuvad meie nahalt alla surnud rakkude osakesed, see protsess on meie jaoks nähtamatu, kuid juuste ja naha osakesed jäävad meie koju püsima, kinnitudes eelkõige tekstiilidele: vaipadele, kardinatele, pehmele mööblile, patjadele. </p>
<h3>Tagajärg:</h3>
<p> Rasked allergilised reaktsioonid, riniit, bronhiaalastma jne.   <a href= /></a> </p>
<h3>Pesuvahendite keemilised osad</h3>
<p> Pesuvahendite keemilised toimeained põhjustavad märkimisväärset kahju inimeste, loomade ja taimede tervisele. </p>
<h3>Tagajärg:</h3>
<p> Elundite ja närvisüsteemi haigused, immuunsuse hävitamine, keskkonna saastamine.   <a href= /></a> </p>
<h3>Tänava patogeensed bakterid</h3>
<p> Patogeensed bakterid satuvad meie koju väljastpoolt – me toome neid tänavalt kaasa oma kingade, riiete, kottide ja kinnastega. </p>
<h3>Tagajärg:</h3>
<p> Mitmed nahahaigused, hingamisteede haigused, migreen, nõrkus, liigese- ja reumaatilised haigused, allergiad.     </p>
<h1>Olmepesuvahenditega bakterite vastu võitlemine ei ole lahendus</h1>
<p> Laialdaselt levinud desinfitseerimismeetodid kahjustavad täiskasvanute, laste ja loomade tervist. Need võivad põhjustada allergilisi reaktsioone, limaskestade ärritust ja ainete organismi kogunemisel kroonilisi haigusi. <strong> Keemilised põletused limaskestadel ja kopsudes</strong> <strong> Erisugused allergiad ja nahaärritused</strong> <strong>Mikrofloora – nii kahjulike kui ka kasulike mikroobide – täielik hävitamine</strong>   </p>
<h1 style=Esitleme toodet AIRBIOTIC24 – uusimat lahendust puhtuse hoidmiseks mis tahes ruumis

   

  Uuenduslik lahendus, mis sisaldab kõikide ruumide desinfitseerimise eeliseid, ilma elanikele negatiivseid tagajärgi tekitamata.

    Airbiotic24_karp-ja-toode_heledam  

  OHUTU

  100% looduslik ning keskkonnasõbralik. Ei ärrita limakesti ning on ohutu kõigile pereliikmetele: inimestele ja loomadele.

  SÄÄSTLIK JA KESTLIK

  1 täitekapsel sisaldab 50 000 000 probiootilist bakterit ml kohta ning töötab automaatse taimeriga. Piserdamisel keskkonda sattuvad head bakterid tõrjuvad halvad baktereid ning loovad ruumis tervisliku mikrofloora. Tänu Airbiotic24 toimele väheneb koristusele kuluv aeg 2-7 korda ning koristuskulud 20%.

  100 ml balloonist jagub 1,5-2 kuuks. Pihusti mõjualaks 50 m2. NB! Dosaatoris toimivad ainult orignaalballoonid. Täitekapslid on müügil 1, 2 ja 4 kaupa.

  TÕHUS

  eemaldab mustuse, ebameeldivad lõhnad, kahjulikud bakterid, tolmu, allergeenid ja vähendab staatilise mustuse kogunemist ning viirusnakkustesse haigestumise riski. Voodi- ja tolmulestade arvukus väheneb vaid nädalaga 5 korda, tänu millele allergia- ja astmahoogude tõenäosus väheneb 80%.

  VAIKNE JA VÄIKE

  Ultraheli abil pihustamise kiht oli pinnal üliõhukese kihi ja teeb seda peaaegu hääletult, sest töötab akutoitel.

   

  AIRBIOTIC24 aitab vabaneda:

   

  VIIRUSHAIGUSTEST

  ALLERGIATEST

  EBAMEELDIVATEST LÕHNADEST

  Paljud inimesed on vastuvõtlikud viirushaigustele, eelkõige gripiepideemiale. Puutume viirusekandjatega kokku tööl, ühissõidukites, kauplustes, koolides, klassides ja lasteaedades. Nõrgenenud immuunsüsteemi tõttu ei suuda keha viirustega võidelda. Pidevate haigestumiste tõttu keha väsib ning vananeb kiiremini.AIRBIOTIC24 võitleb tõhusalt nakkuste, viiruste ja halbade bakteritega, kaitseb ruumi mistahes viiruste rünnaku eest ning säästab organismi haigustekitajatega võitlemisest. Kuna pidevat vajadust viirustega võitlemiseks pole, immuunsüsteem taastub ja tugevneb, pikeneb eluiga 20–30%. Igaüks teab, kui raske on seeni ja hallitust vannitoast ja tualettruumist eemaldada. Tundub, et puhastamiseks on vaja kasutada kõige kangemaid kemikaale, mis on tervisele ohtlikud ja võivad nahka ärritada. AIRBIOTIC24 vähendab märkimisväärselt seennakkuste riski ning õhk muutub puhtaks ja seeneoste vabaks.Igas korteris leidub mikroorganisme – voodi- ja tolmulestasid, mis samuti tekitavad allergilisi reaktsioone: nahk on punane ja ärritatud, lõheneb, koorub ning kiheleb ebameeldivalt, nina jookseb vett, silmadest tulvab pisarate vool ning aevastamine ei taha lõppeda.AIRBIOTIC24 aitab likvideerida allergiate ohud: vaid kahe nädalaga väheneb voodi- ja tolmulestade arvukus viis korda, tänu millele väheneb allergia- ja astmahoogude tõenäosus 80%. Vabanete allergiatest ja astmast ning saate sügavalt hingata. Ebameeldivad lõhnad ruumist on võimalik elimineerida ohutult, keemiat sisaldavaid vahendeid kasutamata. Kemikaale on raske põrandapinnalt, voodiriietelt ja anumatelt täielikult maha pesta, need ladestuvad lemmikloomade karvkattele ja käppadele ning loomad võivad end lakkudes saada mürgituse või keemilise põletuse. Kasutade AIRBIOTIC24 kemikaalide kasutmise vajadus kaob. Lisaks loomalõhnade kadumisele aitab AIRBIOTIC24 eemaldada muid ruumis olevaid ebameeldivaid lõhnu – toidu, tubaka, prügi, kanalisatsiooni, remondist.

   

  AIRBIOTIC24:

  • Võitleb kahjulike bakteritega
  • Lastele ohutu
  • Koduloomadele ohutu
  • Ei ärrita limaskesti, sest ei sisalda kemikaale

   

  AIRBIOTIC24 täitekassetid sisaldavad:

  PEREKONNA BACILLUS BAKTEREID

  BACILLUS LICHENIFORMIS

  BACILLUS SUBTILUS

  BACILLUS PUMILUS

  Neid kasutatakse probiootikumidega puhastamisel, need eemaldavad tõhusalt erinevad saasteained ning kaitsevad usaldusväärselt inimese, koduloomade ja taimede tervist mitmesuguste bakteriaalsete ja viirushaiguste eest. Need loovad tsellulaase, proteaase ja keratinaase, mis hävitavad surnud naha soomused, ennetavad seeninfektsioone, leevendavad põletusi ja põletikulisi protsesse, kõrvaldavad toidumürgitusi, kopsude ja seedetrakti haigusi. Need toodavad antibiootikume ja aminohappeid, mis eemaldavad rasvmustust ning tugevdavad inimeste ja loomade immuunsust. Eraldavad ensüüme, mis hävitavad patogeenseid bakteriaalseid ja viiruslikke DNA-ahelaid.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Airbiotic24 probiootiline õhupuhastaja, valge”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 4745090630107 Kategooriad: , ,
  Close
  Kategooriad
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria