Airthings radoongaasi detektor Corentium Home

179,00

Turul kõige kõrgemalt hinnatud ja enimmüüdud digitaalne radoongaasi detektor.

Selle kompaktse, mobiilse, patareitoitel, kuid võimsa radoonigaasidetektoriga saate hõlpsalt jälgida oma kodu radoonitaset.

 • Mõõdab nii lühi kui ka pikajalalist radoonisisaldust, mis annab parema ülevaate tegelikult olukorrast ruumides
 • Kuvab mõõtetulemused otse ekraanile, puudub vajadus laborianalüüsideks
 • Välja töötatud CERNi teadlaste poolt Norras
 • Mõõtemeetod: Alpha spectrometry
 • Täpsed mõõtetulemused: 7 päevaga σ < 10 % at 2.7 pCi/L, 2 kuuga σ < 5% at 2.7 pCi/L
 • Patareide kestvus kuni 2 aastat
 • Toide: 3xAAA patareid

Kaitske oma perekonda kopsuvähi tekitaja eest pideva jälgimisega.

 

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Mis on radoon?

  Radoon (Rn222) on värvitu ja lõhnatu õhust raskem looduslik radioaktiivne gaas.

  Radoon on pärit maakoorest ning tekib uraani radioaktiivsel lagunemisel. Kõikidele radioaktiivsetele elementidele on omane ebastabiilsus: nad lagunevad iseenesest, tekitades uusi radioaktiivseid või mitteradioaktiivseid elemente ning eraldades samas ioniseerivat kiirgust. Radoonisisalduse mõõtühikuks on Bq/m³ (bekerell kuupmeetri kohta).

  • Eesti kuulub Euroopas keskmisest kõrgema radooniriskiga riikide hulka.
  • Radoon on suitsetamise järel teisel kohal kopsuvähki haigestumise tekitajaks.
  • Eestis haigestub aastas umbes 100-150 elanikku kopsuvähki tulenevalt radoonist nende elukeskkonnas, seda on ca kaks korda rohkem kui hukkub aastas inimesi liikluses.
  • Erilise riski all on suitsetajad, tingituna suitsetamise ja radooni sünergilisest efektist.

  Radooni aktiivsuskontsentratsioon välisõhus on üldjuhul madal, sest radoon hajub välisõhus ning ei kujuta seetõttu ohtu tervisele. Kuid aluspinnasest siseruumidesse sattuv radoon võib õhu radoonisisalduse tõsta määrusega kehtestatud normidest oluliselt kõrgema tasemeni.

  Kõrge radoonisisaldusega siseõhu peamiseks põhjuseks on majaaluse pinnase kõrge radooniriski tase, mille põhjustavad aluspõhja uraanirikkad kivimid – graptoliitargilliit, oobolus fosforiit, mõned Devoni settekivimite erimid jt. Täiendav radoon võib pärineda põhjaveest, ehitusmaterjalidest ja pinnakattes olevatest rändkividest.

  Radoon imbub ruumidesse maja alusest pinnasest ja põhjaveest ning tulenevalt sellest esineb radooni peamiselt keldrites ja esimestel korrustel. Radoonisisaldus siseõhus kõigub väga suurtes piirides. Mida gaasikindlam on hoone vundament, seda vähem pääseb radooni hoonesse.

  Radoonitase hoone siseõhus sõltub ilmastikust, so õhurõhk, tuulesuund, maapinna niiskus %, maapinna külmumine jms. Lisaks mõjutab radooni taset hoones ventilatsioon ning selle kasutamine, akende ja uste avamine, küttekolded jne. Mida pikemaajaliselt radoonitaset siseõhus monitoorida seda täpsema tulemuse saab.

  Euroopa Liidu Nõukogu direktiivi 2013/59/Euratom alusel sätestati Eestis siseruumide õhu radoonisisalduse viitetase 300 Bq/m3 (erandina peab koolieelsete lasteasutuste ja koolide siseruumide radooni aktiivsuskontsentratsiooni aasta keskväärtuse olema alla 200 Bq/m³).

  Viitetaseme ületamisel tuleb kaaluda ja vajaduse korral tarvitusele võtta meetmeid radoonisisalduse vähendamiseks.

  Info pärineb Radoonitõrjekeskuse lehelt.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Airthings radoongaasi detektor Corentium Home”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 7090031102227 Kategooriad: ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria