Allergiatest 3in1 kassi-, õietolmu- ja tolmulestaallergia tuvastamiseks

41,90

Korraga kolme erinevat allergiat tuvastav kodune allergiatest on hädavajalik inimesele, keda sageli vaevavad nohu, köha, silma-  või nahaprobleemid.

 • Ka lapsevanemad, kes kurdavad, et laps on sagedamini haige kui terve, võiks lapsele allergiatesti teha.
 • Kolm-ühes allergiatest aitab tuvastada, kas Sul või Su pereliikmel on kassi-, õietolmu- ja/või tolmulestaallergia, seda iga allergeeni eraldi.
 • Allergiatest sobib kasutamiseks alates 1. eluaastast

Lihtne, mugav ja täpne kiirtest annab sama usaldusväärse tulemuse kui laboritest ja võimaldab Sul 45 minutiga teada saada, kas

 • Sind vaevav köha ja nohu (eriti pikaajaline) on viirushaigusest või hoopis allergia tagajärg;
 • punetavad silmad, kipitus või silmapõletik on allergilise tekkepõhjusega;
 • allergia võib olla põhjuseks, miks Sul esineb naha sügelus, ekseem või lööve;
Soovitame kindlasti selle testi teha enne, kui peresse võetakse kass! Kassiallergia on üks levinumaid allergiaid.
Vaata ka:

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Korraga kolme erinevat allergiat tuvastav kodune allergiatest on hädavajalik inimesele, keda sageli vaevavad nohu, köha, silma-  või nahaprobleemid. Ka lapsevanemad, kes kurdavad, et laps on sagedamini haige kui terve, võiks lapsele allergiatesti teha. Kolm-ühes allergiatest aitab tuvastada, kas Sul või Su pereliikmel on kassi-, õietolmu- ja/või tolmulestaallergia, seda iga allergeeni eraldi. Allergiatest sobib kasutamiseks alates 1. eluaastast Lihtne, mugav ja täpne kiirtest annab sama usaldusväärse tulemuse kui laboritest ja võimaldab Sul 45 minutiga teada saada, kas

  • Sind vaevav köha ja nohu (eriti pikaajaline) on viirushaigusest või hoopis allergia tagajärg;
  • punetavad silmad, kipitus või silmapõletik on allergilise tekkepõhjusega;
  • allergia võib olla põhjuseks, miks Sul esineb naha sügelus, ekseem või lööve;
  Soovitame kindlasti selle testi teha enne, kui peresse võetakse kass! Kassiallergia on üks levinumaid allergiaid.

  Kuidas allergiatest töötab? 90-95% allergilistest sümptomitest (vesine nohu punetavad silmad, köha, raskused hingamisel) on põhjustatud just õhuslenduvatest allergeenidest. ​ Allergeenide mõjul kõrgeneb vastavate antikehade tase (IgE, immunoglobuliin) ja meie kiirtestiga tehtav vereanalüüs tuvastabki nende antikehade tõusu. Võrreldes laborimeetodiga, on allergia kiirtesti täpsus 98%. Allergia kiirtest on heaks kiidetud paljude Euroopa allergoloogide poolt. Millised on riskid, kui allergia jääb tuvastamata?

  Kergematel juhtudel hakkab allergilist inimest vaevama krooniline ninakinnisus või -põletik, mis omakorda võib viia uneapnoe tekkimiseni. Kui inimene magab öösel halvasti, on ta sageli ka päeval väsinud ja unine, mistõttu võib kannatada töö või õppetükkide tegemine. Kuid halvemal juhul viib ravimata allergia ka juba raskema terviseprobleemi – astma tekkimiseni.
  Ristallergiad.
  Allergik peab kindlasti arvestama ka ristallergiate ohuga. Näiteks võib kase õietolmule allergilisel inimesel esineda vaevusi õunte või pirnide söömisel, heintaimede allergia puhul aga probleeme tomati, apelsini või meloniga. Teades seda, millele täpselt allergiline ollakse, saab inimene tähelepanelikumalt jälgida ka ristallergia tekkimise võimalust ja seda riski varakult vähendada.
  Oma allergiatest teadlik inimene saab teha muudatusi ka oma elustiilis ja vähendada kokkupuudet allergeenidega.
  Ka siis, kui allergik on harjunud ostma käsimüügist erinevaid allergiasümptomeid leevendavaid ravimeid, on kasulik teada, millele ta täpsemalt allergiline on.
  Nimelt on mõne allergiatüübi puhul efektiivsemad ninaspreid, mõnel puhul salvid või tabletid erineva toimeaine kontsentratsiooniga.

  Kuidas allergiatesti teha?
  Testi tegemine on jõukohane igaühele ning pakendis on kaasas ka piltidega kasutusjuhend. Test tehakse sõrmeotsa verest ning see pole valus. Väike eelvinnastatud torkeseadeldis vajutatakse sõrmeotsale, kaasasoleva pipeti abil pannakse tilk verd spetsiaalsesse testialusel olevasse avasse ning lisatakse testilahus. 45 minut pärast on iga allergeeni puhul omaette testiaknas näha, kas olete just sellele allergeenile tundlik või mitte.
  Allergiatesti võib teha igal ajal, sõltumata söögikordadest, hooajast, toitumisest jne. Test annab õige vastuse isegi siis, kui testi tegemise päeval allergiasümptomeid ei ole.

  Mida teha siis, kui allergiatest on positiivne? Pöörduge koos testi tulemustega oma perearsti poole. Häid allergiaravimeid on meil Eestis väga mitmesuguseid ja arst aitab valida teile sobivaimad. Kui vaja, suunab arst Teid edasi allergoloogi juurde laialdasema uuringu tegemiseks. Allergiatesti pakendis on kõik vajalik testi tegemiseks:

  • kasutusjuhend eesti ja vene keeles;
  • steriilne torkamisseade ja pipett sõrmeotsavere kogumiseks;
  • 1 pudel lahust;
  • allergiatest.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Allergiatest 3in1 kassi-, õietolmu- ja tolmulestaallergia tuvastamiseks”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 5060276660068 Kategooriad: ,
  Close
  Kategooriad
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria