CHAGA EHK MUSTA PÄSSIKU PULBER, 30g, MAHE

6.60

  • Mahe toidulisand
  • Taastab kiirelt organismi jõuvarud
  • Kõrge antioksüdantide sisaldusega
  • Sobib lastele alates 3. Eluaastast
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 04.07.2022 Tootekood: 4744173010010 Kategooriad: ,

Kirjeldus:
Ida-Euroopa rahvameditsiinis kasutatakse musta pässikut (Inonotus obliquus) 16. sajandist. Teadusuuringutes on chaga näidanud tugevat bakterite, seente ja põletike vastast toimet.  Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana!

Tarvitamine:
Vanarahva retsept: Sega 0.5 teelusikatäit pulbrit 200ml tassi 50˚C kuuma veega, lase selle temperatuuri juures tõmmata (hoia potis pliidiserval või termoses) miinimum 15 min kuni 24 tundi. Teed tuleks tarbida 2-3 tassi päevas kolm nädalat. Chaga pulbrit võib segada ka kohviga, kakaoga, lemmikteega või lisada pudrudesse, smuutidesse ja jogurtitesse. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogus on 1-3tl, 3 nädalat.

Retseptid:
https://chagahealth.eu/margit-harma-pool-loodud-immuunsust-toetavad-supertoitude-retseptid-chaga-health-pulbritest/

Chaga ja Immuno pulbrid on mugavustooted, mis pakuvad chaga ehk musta pässiku austajatele võimaluse valmistada ise tõmmist või lisada pulbreid supertoitude, näiteks smuutide, sisse. “Eriti just praegusel kevadetalvisel ajal, mil organism vajab kurnavast hallist perioodist taastumiseks lisajõudu, on pulbrid üheks võimaluseks, kuidas ennast turgutada

 

 width=

Bränd

Chaga Health

Tahan

Tunnen

Pikkus

185mm

Kõrgus

30mm

Laius

150mm

Küsi hulgipakkumist