COVID-19 Antikehade test

3,90

Antikehade test näitab, kas sinu kehas on COVID-19 antikehasid.

NB! Testi tehakse näpuotsast verega.

Antikehade olemasolu võib tähendada kahte asja:

 • Oled COVID-19 läbi põdenud
 • Oled COVID-19 vastu vaktsineeritud

Antikehade kiirtesti soovitame teha mitte varem kui 3 nädalat peale läbipõdemist või vaktsineerimist.

Antikehade kiirtest ei ole sobilik koroonaviiruse olemasolu esmaseks diagnoosimiseks. Kui arvad, et oled haige, siis selleks on COVID-19 Antigeeni kiirtest.

Enne testi tegemist, loe hoolikalt kasutusjuhendit.

EST Kasutusjuhend

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Mida tähendab antikehade testi negatiivne tulemus? See tähendab, et organismis ei ole piisavas koguses antikehasid.

  • Piisavalt antikehasid ei teki haiguse väga varajases staadiumis.
  • Piisavalt antikehasid ei teki ka kergete sümptomitega või asümptomaatiliselt läbi põdenud inimestel.
  • Peale haiguse põdemist kaovad antikehad aja jooksul ära.

  Antikehade test – kuidas seda tehakse?

  Enne antikehade testi tegemist laske testil ja puhvrilt toatemperatuuril (15-30°C) soojeneda. Peske käsi põhjalikult sooja veega ja kuivatage. Eemaldage testkassett fooliumkotist ja kasutage seda ühe tunni jooksul. Ärge puudutage testriba reaktsiooniala (C, T, S-i kõrval asuv ala). Parimad tulemused on tagatud siis, kui analüüs tehakse kohe pärast avamist. Asetage test tasasele ja puhtale pinnale. 1 Kasutage alkoholipadjakest keskmise sõrme või sõrmusesõrme sõrmeotste puhastamiseks torkekohal. Laske sel 10 sekundit kuivada. 2 Pöörake ja tõmmake ettevaatlikult ära lantseti kork. Avage lantsett alles enne testimist. 3 Vajutage steriilne lantsett tugevalt vastu keskmist sõrme või sõrmusesõrme otsa. 4 Verevoolu suurendamiseks kasutage torkekoha ümber kerge surve avaldamiseks pöialt ja nimetissõrme. kuidas-teha-antikeha-kiirtesti-1 5 Ilma tilgutit pigistamata pange see verega kokku. Tõmmake veri tilgutile märgitud jooneni. Kui veri ei jõua jooneni, võite oma sõrme uuesti masseerida, et saada rohkem verd. Vältige õhumulle. Õhumullide tekkimisel, visake veri kilekotti (nt bio-ohtuskotti), ja korrake eespool kirjeldatud kogumistoiminguid. 6 Asetage tilguti ots prooviaugu(S) keskosaga kokku ja vabastage kogu veri kohe pärast kogumist. 7 Lisage 2 tilka puhvrit prooviauku(S) ja käivitage taimer. Ärge liigutage testi testi tegemise ajal. 8 Lugege tulemusi 10 minuti pärast. Ärge tõlgendage tulemust 20 minuti pärast. kuidas-teha-antikeha-kiirtesti-2

  Antikehade testi tulemuste tõlgendamine.

  antikehade-kiirtesti-tulemus POSITIIVNE: Ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub testipiirkonnas (T). Positiivne tulemus testipiirkonnas näitab SARS-CoV-2 S-RBD IgG olemasolu proovis. Testipiirkonna (T) värvi intensiivsus varieerub sõltuvalt proovis olevast SARS-CoV-2 S-RBD IgG kogusest. Seetõttu tähendab igasugune värv testipiirkonnas (T) positiivset tulemust. NEGATIIVNE: Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C). Testipiirkonnale (T) ei ilmu värvilist joont. Negatiivne tulemus tähendab, et proovis ei avastatud SARS-CoV-2 S-RBD IgG antikehasid. KEHTETU: Kontrolljoon ei ilmu. Kontrolljoone ilmumise ebaõnnestumise kõige tõenäolisemaks põhjuseks on proovi ebapiisav kogus või vale protseduur. Kontrollige protseduur üle ja korrake antikehade testi uue testiga. Probleemi püsimisel lõpetage kohe testikomplekti kasutamine ja võtke ühendust kohaliku tervishoiuteenuse pakkujaga.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “COVID-19 Antikehade test”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 6970277519588 Kategooriad: , , ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria