COVID+gripi AB kiirtest – koduseks kasutamiseks JusChek (ninakaabe)

3,50

Täiesti uue võimalusena turul on nüüd võimalik COVID+gripi AB kiirtestiga tuvastada ühe testi põhjal nii koroonasse kui ka grippi nakatumist.
Kiirtest SARS-CoV-2 nukleokapsiidi valgu, A-gripi ja B-gripi viiruse nukleoproteiinide vastu tekkinud antigeenide kvalitatiivseks tuvastamiseks ninakaape proovis.

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Proovi ettevalmistamine

  1. Asetage tampoon ekstraheerimiskatsutisse, veenduge, et see puudutaks põhja, ning keerutage tampooni, et korralikult läbi segada. Vajutage tampoonipea vastu katsutit ja keerutage tampooni 10–15 sekundi jooksul.
  2. Eemaldage tampoon, surudes samal ajal tampoonipead vastu ekstraheerimiskatsuti sisemust.

  Testimine

  1. Eemaldage testikassett suletud fooliumkotist ja kasutage seda ühe tunni jooksul. Parimad tulemused on tagatud siis, kui test sooritatakse kohe pärast fooliumkoti avamist. Asetage testikassett tasasele ja ühtlasele pinnale.
  2. Pöörake proovi ekstraheerimiskatsuti ümber ning lisage 3 tilka ekstraheeritud proovi testikasseti igasse proovisüvendisse (S) ja käivitage taimer. Proovikassetti ei tohi testi ajal liigutada.
  3. Vaadake tulemust 10 minuti pärast. Ärge vaadake tulemust pärast 20 minuti möödumist.

  Kuidas testitulemust lugeda?

  • POSITIIVNE SARS-CoV-2:* COVID-19 aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub testipiirkonnas (T).
  • POSITIIVNE A-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub A-gripi piirkonnas (A).
  • POSITIIVNE B-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub B-gripi piirkonnas (B).
  • POSITIIVNE A-gripp ja B-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kolm värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ning kaks värvilist joont asuvad A-gripi piirkonnas (A) ja B-gripi piirkonnas (B). *

  MÄRKUS. Testipiirkonna (T/B/A) värvi intensiivsus varieerub sõltuvalt proovis olevast SARS-CoV-2 ja/või A-/B-gripi antigeenide kogusest.
  Seetõttu tähendab igasugune värv testipiirkonnas (T/B/A) positiivset tulemust.
  Positiivne tulemus tähendab, et suure tõenäosusega on teil COVID-19 ja/või A-gripp/B-gripp, kuid positiivsed proovid tuleb selleks üle kontrollida. Jääge kohe eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele kohe ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse üle PCR-il põhineva kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

  NEGATIIVNE: kontrollalale (C) ilmub ühevärviline joon. Testipiirkonnale (T/B/A) ei ilmu värvilist joont.
  Tõenäoliselt pole teil COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirust. Siiski on võimalik, et käesolev test annab mõnel COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirusega inimesel negatiivse tulemuse, mis on vale (valenegatiivne). See tähendab, et kuigi test on negatiivne, võib teil ikkagi olla COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirus.
  Isegi negatiivse testitulemuse korral peab järgima distantsi- ja hügieenireegleid. Rände/reisimise, ürituste külastamise jne reeglite järgimine peab vastama kohalikele COVIDi/gripi juhistele/nõuetele.

  KEHTETU TULEMUS kontrolljoon ei ilmu.
  Kontrolljoone ilmumise ebaõnnestumise kõige tõenäolisemaks põhjuseks on proovi ebapiisav kogus või vale protseduur. Kontrollige protseduuri ja korrake seda uue testiga või võtke ühendust COVID-19 ja/või gripi testimiskeskusega.

  ETTEVAATUSABINÕUD Palun lugege enne testi tegemist läbi kogu pakendis olev teave.

  Mida pean tegema, kui testi tulemus on positiivne?

  Positiivne tulemus tähendab SARS-CoV-2/ A-gripi/B-gripi viiruse antigeenide olemasolu. Positiivsed tulemused tähendavad, et teil on suure tõenäosusega COVID-19 ja/või gripp. Jääge kohe eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele viivitamata ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse üle PCR-il põhineva kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

  Mõõtetäpsus 98,92%

  Eestikeelse kasutusjuhendi leiate siit

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “COVID+gripi AB kiirtest – koduseks kasutamiseks JusChek (ninakaabe)”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: JUSCHEC Kategooriad: , ,
  Close
  Kategooriad
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria