Disain korduvkasutatav näomask, lehed - Medifum - heaolu algab siit

Disain korduvkasutatav näomask, lehed

9.90

✔ Loo konto, saad kohe 2€ osturaha!
✔ Püsikliendile -9% igalt tootelt!
✔ Iga ostuga teenid raha!

Omadused: filtermaskid on kolmekihilised ja korduvkasutatavad. Sisemine ja välimine kiht on hingav, kerge ja pehme polüesterkangas. Toote sisekülg on praktilistel kaalutlustel musta värvi, välisküljele on sublimatsioontrükis kantud kujundus. Kahe polüesterkanga vahel asub TTJA** poolt näomaskides kasutuseks heakskiidetud filtermaterjal. Filtrit on testinud Soomes Eurofins Expert Services Oy***. Maski aitab vormis ja fikseeritult hoida ülaosasse sisse õmmeldud tugevdustraat. Maski pakendisse on lisatud instruktsioonileht pesemis- ja desinfitseerimisjuhistega. Maskis kasutatav polüesterkangas on antibakteriaalse töötlusega. Kõrvasilmusteks on elastne musta värvi pael. Toodetud Eestis.

Hingavuselt sobivad maskid ka kergeks füüsiliseks tööks või vähem intensiivseks spordiks. Maskid taluvad pesu 60c ning desinfitseerimist tulises vees – täpsemalt kirjeldatud maski instruktsioonis.

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: TSTY0LEHED Kategooriad: ,

Üldinfo:
Näomask on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Maskis on kaks kangast, üks neist filterkangas. Filterkangas on testitud EN ISO 16890-1: 2016 standardi järgi. Selle kanga filtreerivus on tunduvalt efektiivsem kui nendel kangastel, mis ei ole välja töötatud filtreerima õhus esinevaid baktereid ja osakesi.

Kasutamine:
Kasuta hingamisteede näomaski, kui oled lähikontaktis teiste inimestega ja eriti siis, kui sul endal on haigussümptomid või kokkupuude inimestega, kes kuuluvad riskigruppi. Pane mask näole nii, et see ulatub üle nina, suu ja lõua, kummidega kõrva taha kinni. Maski ühes pikas servas on traat, mis peaks asetsema nina peal. Kui mask on näol, vajuta traati nina mõlemalt poolt, nii et mask on võimalikult lähedal ninale ja näole. Ürita maski kätega enam mitte puudutada kui see on näole asetatud. Kui maski kasutust eeldav situatsioon on möödas, näiteks kui väljud kauplusest, võid maski eemaldada. Eemalda mask niiviisi, et võtad kinni ainult ühest kummist ja aseta see sellisesse kohta, kus mask puutub võimalikult vähe kokku teiste asjade ja pindadega, näiteks kilekotti.

Maski puhastamine:
Kui mask ei ole määrdunud ega tolmune, sa ei ole aevastanud või köhinud seda kasutades, ei ole vaja maski pesta. Mask tuleks alati pärast kasutamist desinfitseerida.

Võimalus 1. Võib pesta maski kuni 60°C vees, masinpesu programm õrnale pesule, kasutades võimalikult vähe pesuainet. Peske mask enne esimest kasutamist.Ärge kasutage valgendajaid ega pehmendajaid. Loputage hästi. Ärge kasutage trummelkuivatust ega masinkuivatust. Mitte väänata. Pigistage mask puhtas rätikus puhtade kätega üsna kuivaks ja laske õhu käes täielikult kuivada enne järgmist kasutamist. Triikida võib seestpoolt triikrauaga minimaalsel režiimil, mis sobib sünteetiliste kangaste jaoks. Аuruga on ka lubatud maski läbi aurutada, samuti minimaalsel režiimil.

Võimalus 2
. Pane potti umbes 1,5 liitrit vett ja lase keema. Vett peab olema sedavõrd, et mask on üleni vee all. Kui vesi keeb, võta pott pliidiplaadilt kõrvale ja oota, kuni vesi enam ei mullita. Pane mask vette, näiteks kulbi abil ja pane kaas peale. Oota 2 minutit ja tõsta mask näiteks majapidamispaberi peale. Oota, et mask on veidi jahtunud ja riputa kummipidi kuivama. Kui mask on kuiv, siis on ta valmis uuesti kasutamiseks.

Küsi hulgipakkumist