Dr.Ohhira 5-AASTANE 30 kotikest

60.00

PÄEVANE ANNUS SISALDAB
1 kotike
Galaktooligosahhariidid
750mg
Fruktooligosahhariidid
750mg
Oligosahhariidid (melass)
551,12mg
PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa)
247,89mg
JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri)
84,84mg
SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli)
40,57mg
MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika)
36,15mg
MEREVETIKAD ja 9 mg piimhappebaktereid
26,55mg
Dr. Ohhira nahahooldustooted on ideaalsed igapäevaseks kasutamiseks kõigil nahatüüpidel, sealhulgas väga kuiv ja tundlik nahk. Neid võib näol ja kehal kasutada nii sageli, kui vajalik, ja kõikjal, kus see toitmist ja uuendamist vajab. Regulaarsel kasutamisel tagab Dr. Ohhira probiootiline Magoroku® nahahooldusõli terve ja särava naha…. Looduslikult ja loomulikult!

Dr.OHHIRA® Prebiootiline Pasta on unikaalne segu järgnevatest koostisainetest:

Probiootikumid. Probiootikumid on inimese soolestiku loomulikku mikrofloorasse kuuluvad kasulikud bakterid, mis suudavad asuda elama inimese organismi ja selle seisundit positiivselt mõjutada.
Probiootikumide kasvukeskkond. Kääritatud puuviljad, ravimtaimed, juurviljad, vetikad ja seened, mis toidavad probiootikume.
Orgaanilised happed ja muu. Ph taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist.
Dr.OHHIRA® OM-X pasta on ülim fermenteeritud prebiootiline toidulisand, millega toita meie seedekulgas asuvaid kasulikke baktereid.

18 aminohapet
10 vitamiini
8 mineraali
4 orgaanilist hapet
5 aastat fermenteeritud
Dr.OHHIRA® prebiootiline pasta (5 aastat fermenteeritud) on toodetud samal viisil kui 3-aasta pikkuse kääritamisprotsessiga Dr.OHHIRA® probiootikumid. Tegelikult on nad vägagi sarnased Dr.OHHIRA® OM-X probiootikumidega – erinevaks teeb nad see, et elusate piimhappebakterite asemel on prebiootilise pasta sees hoopis surnud piimhappebakterid. Selleks, et pasta kotikestesse ilma nende lõhkemiseta pakendada, peab fermenteerimisprotsessi peatama. Fermenteerimise lõpetamiseks kasutatakse kuumutamist, mis tapab elusad piimhappebakterid.

Hea uudis on see, et piimhappebakterid stimuleerivad ka surnult makrofaage ja tugevdab immunsüsteemi. Seda näitavad ka tootjate poolt tehtud vitro uuringud.

Dr.OHHIRA® prebiootiline pasta on ideaalne kõigile, kellel on raskusi kapslite neelamisega (nt vanemad inimesed, lapsed jne). Dr.OHHIRA® prebiootilist pastat võib võtta ka ilma eelneva söögikorrata.

1 kotike päevas mis tahes kellaajal.
Suruge kotikese sisu otse suhu ja neelake alla. Võite peale juua leiget vett. Ärge segage kuuma joogi ega söögiga. Pärast koti avamist tarvitage kohe ära.Sobib tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.
Ärge ületage soovitatud annust.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 01.10.2021 Tootekood: 4779033720259 Kategooria:

PREBIOOTILINE PASTA, DR.OHHIRA, 30 kotikest 100% looduslik vitamiinide, mineraalide ja aminohapete segu, mis toetab ja tasakaalustab seedeelundkonna pH´d ja mikrofloorat.

Bränd

Dr.Ohhira

Küsi hulgipakkumist