Erektsioonitabletid BIG BOY Golden 45tk

39.45

Suurema peenise jaoks Big Boy Golden erektsioonitabletid.

Looduslikud erektsiooni toetavad toimeained: Ženšenn, L-arginiin, Muira puama ja Tribulus terrestis võimendavad genitaalide vereringlust ning erektsioon on tugevam ja kiirem.

Pakend: 45 kapslit

Annustamine: 2 kapslit 1x päevas.

Selle toote ostmisel teenid 395 preemiapunkti!
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 10.10.2022 Tootekood: 8718546543500 Kategooriad: , , ,

BIG BOY GOLDEN EREKTSIOONITABLETID

Suurema peenise jaoks proovi Big Boy Golden erektsioonitablette.

Erektsioon toimub kiiremini ja peenis täitub verega tugevamalt.

Selle tulemusena muutub peenis pikemaks ja kõvemaks.

Looduslikud erektsiooni toetavad toimeained: Ženšenn, L-arginiin, Muira puama ja Tribulus terrestis võimendavad genitaalide vereringlust ning erektsioon on tugevam ja kiirem.

Peenis tundub tänu paranenud verevarustusele suurem ja tihkem.

Kapslid aitavad ka erektsioonil kauem püsida.

Pakend: 45 kapslit

Annustamine: 2 kapslit 1x päevas.

Kuidas erektsioonitabletid toimivad:

 • Ženšenn ehk Ginseng – toimib antioksüdandina, mis parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja orgasmi tugevust. Eriti tõhusad on ženšenni ja ginko bilobat sisaldavad toidulisandid, kuna viimane võimendab peenise verevarustust veelgi, pakkudes kiiret toimet.
 • L-arginiin – Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.
 • Muira ekstrakt on sajandeid kasutuses olev looduslik afrodisiaakum, mis tõstab seksuaalset iha
 • Tribulus Terrestris – tõstab seksuaalset sooritust

Taimne ja vitamiine sisaldav toidulisand. Pakis on 45 kapslit.

Toimeained 2 kapsli kohta: 400mg Siberi ženšenni ekstrakti, 200mg L-arginiini,150mg Muira ekstrakti, 100mg Tribulus terrestis, 210mg Kaltsium.

Soovitatav annus on 2 kapslit päevas koos piisava veega. Ära ületa soovitatavat kogust.

Testosteroon teeb mehest mehe!

See on kütus mehe lihasmassi kasvule, tugevale luustikule, kehakarvadele, madalale häälele,  seksuaalsele võimekusele ja vägevatele erektsioonidele.  Testosterooni toodetakse peamiselt munandites. Normaalne testosterooni tase on ca 300- 1000 ng/dl kohta.

Alates 30.ndate eluaastate lõpust hakkab testosterooni tase mehe kehas langema ca 1-2% aastas. Nii aeglase languse puhul ei märka mehed enamasti suurt muutust enne 50.ndat eluaastat.

Testosterooni madal tase tekitab väljakutseid erektsiooni tekkimisel ja hoidmisel. Samuti langeb seksiisu ja peenise tundlikkus, sperma kogus ja kvaliteet vähenevad. Vananedes kaotab mees lihasmassi, kõhu pealt ei kao rasv enam nii kergesti, meeleolu hakkab kõikuma.

Testosterooni taseme langemisel on selles suur roll.

Farmaatsiaettevõtted müüvad aastas üle 2.2miljardi dollari väärtuses testosterooni taset tõstvaid tooteid ja see number on kiirelt kasvav.

Hommik on seksimiseks parim aeg

Hommikuti on testosterooni tase kõrgem, kui õhtul.

Seetõttu on hommik parim aeg erektsiooni sihtotstarbeliseks kasutamiseks.

1-2% aastapõhist seksihormooni langust tähendab seda, et mehe seksiisu ei ole enam endine ning masturbeerimine ei paku enam nii palju naudinguid.  Uuringute järgi võib peenis ilma stabiilse testosterooni peale voolamiseta muutuda lühemaks ja peenemaks.

Looduslike erektsioonitablettidega võimsamate erektsioonide poole

100% kindlusega ei ole võimalik peenise käitumist juhtida, ent on mõned tõestatud abinõud, mis toetavad mehe erektsiooni kontrolli, et erektsiooni peakontor reageeriks rõõmusõnumi saabumisele ühte moodi.

Looduslikud erektsioonikapslid astuvad mängu sel kohal, kus erektsiooni peakontoris atsetüülkoliin ütleb veresoontele, et on aeg hakata lämmastikoksiidi pumpama, et veri pääseks 8x kiiremini erektsioonikanalitesse ringlema.

Tänu looduslikele toimeainetele on erektsioon võimsam ja jäigem ning kestab kauem.

Mehed saavad oma seksuaalset sooritust tõsta järgmiste looduslike toimeainetega :

 • L-arginiin – Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.
 • Ženšenn ehk Ginseng – toimib antioksüdandina, mis parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja orgasmi tugevust. Eriti tõhusad on ženšenni ja ginko bilobat sisaldavad toidulisandid, kuna viimane võimendab peenise verevarustust veelgi, pakkudes kiiret toimet.
 • Fenugreek ehk lambalääts – tõstab seksuaalset iha, erutust ja võimendab orgasmide tugevust. Vähendab taastumisaega pärast seksuaalset sooritust. Uuringute järgi tundsid koguni 82% meestest libiido tõusu ja keegi osalejatest ei kogenud negatiivseid järelmõjusid.
 • Maca taim ehk Peruu ginseng – tõstab iha ja sperma kvaliteeti. Poisid muutuvad kiiremateks ujujateks. Eriti efektiivne on Maca taim koos E vitamiiniga, mida kasutatakse viljakusraviks meestel.
Tagasiside tootele
 • 0
  0 Hinnangut
 • 5 tärni
  0%
  4 tärni
  0%
  3 tärni
  0%
  2 tärni
  0%
  1 tärn
  0%
Arvustused

Veel pole arvustusi.

Lisa oma arvamus tootest

Oled esimene, kes annab hinnangu tootele: “Erektsioonitabletid BIG BOY Golden 45tk”

Küsi hulgipakkumist