GoGoNano Clean – loodussõbralik puhastusvahend riietele ja jalanõudele, 150ml

18.95

GoGoNano Clean on uus 100% looduslik ja ökosõbralik puhastusvahend, mis on mõeldud kõikide nahk-, seemis- ja tekstiilesemete sügavpuhastamiseks.

Selle peamised omadused on:

  • Sügavpuhastav toime erinevatele materjalidele, sh tekstiil-, seemis- ja nahkesemetele
  • Kasutamiseks ohutu ning täielikult biolagunev koostis
  • Ökosõbralik pakend

Loodussõbralik puhastusvahend Clean – sobilik kasutamiseks kõikidel materjalidel.

Selle toote ostmisel teenid 190 preemiapunkti!
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 19.08.2022 Tootekood: 4748001009443 Kategooria:

Loodussõbralik puhastusvahend Clean – sobilik kasutamiseks kõikidel materjalidel

Midagi ostes loodad ikka, et saad seda võimalikult kaua kasutada.

On väga kurb (ja kulukas!), kui kallid nahk-, seemis- või tekstiilesemed ei pea vastu nii kaua kui lootnud olid.

Parim viis kindlustamaks, et rõivad, jalatsid või muud esemed jääksid pikaks ajaks kasutuskõlblikuks, on neid korralikult hooldada – see tähendab ka nende pidevat puhastamist.

Mõistes, et kõik puhastusvahendid ei sobi kasutamiseks igal materjalil, töötasime välja GoGoNano Cleani – loodussõbraliku puhastusvahendi, mis on ohutu nii inimesele, keskkonnale kui ka kõikidele materjalidele, millel seda kasutada. Rakendades nanotehnoloogia imevõimeid, tagab Clean intensiivsema puhastuse kui teised turul olevad vahendid.

Cleani koostis on loodud tagamaks kiire ning kauakestva puhastava toime kõikidele materjalidele, sealhulgas nahk-, seemis- ja tekstiilesemetele.

Me teame, et meie kliendid soovivad midagi, mida oleks lihtne kasutada – Cleani näol nad selle ka saavad. Lihtsalt kanna puhastusvahend kergelt märjale harjale või niiskele lapile ning hakka puhastama!

NB! GoGoNano Cleani puhul on tegemist kontsentraadiga. Piisab väikesest kogusest veega täidetud kaussi ning seejärel mõni tilk juba otse harjale/lapile.

Peale Cleani kasutamist soovitame alati kaitsta oma esemeid ka GoGoNano Stay Dry või GoGoNano Protectiga, et tagada nende kauakestev hea välimus.

Nagu kõikide GoGoNano puhastusvahendite puhul, oleme ka Cleani väljatöötamise juures pidanud oluliseks loodussäästlikkust.

Kui selle pakendit tuleks taastöödelda nagu plastikut ikka, siis toote koostis on täielikult biolagunev, mistõttu ei suurenda see meie ökoloogilist jalajälge ning on seega keskkonnale täiesti ohutu.

Bränd

GoGoNano

Pikkus

160mm

Kõrgus

40mm

Laius

40mm

Küsi hulgipakkumist