GoGoNano™ Fresh – topeltfunktsiooniga jalatsivärskendaja, 150ml

17.95

Fresh on ökosõbralik, 100% looduslik toode, mis annab kõikidele jalanõudele ning tekstiil-, nahk- ja seemisesemetele mõnusalt värske lõhna, hävitades samal ajal ebameeldivate lõhnade allikad.
Selle parimad omadused on:

-> Sobib kasutamiseks enamusel materjalidest
-> 100% looduslik ja keskkonnasõbralik
-> Lihtne ja ohutu kasutada
-> Eemaldab halvad lõhnad kuni üheks kuuks
-> Sisaldab baktereid hävitavaid probiootikume
-> Kasutaja- ja planeedisõbralik aerosoolpihusti AiroPackilt. Ühtlane pihustamine 360 kraadi ulatuses.
-> 150ml Fresh jalanõude värskendajat = 350ml tavalist aerosoolvärskendajat

GoGoNano™ Fresh, esimene kahefunktsiooniline jalatsivärskendaja turul

Esimest muljet saab jätta vaid korra. Seega, miks lasta halvasti lõhnavatel jalatsitel või muudel esemetel rikkuda võimalus näidata end heast küljest? Kuigi nahk-, seemis- ja tekstiilesemetel võib algul olla loomulikult meeldiv lõhn, võivad need ajapikku haisema hakata – siin tulebki appi GoGoNano Fresh.

Uhiuus aerosoolne GoGoNano Fresh on loodud võitlemaks halva lõhnaga. Selle asemel, et vaid peita ebameeldivad aroomid nagu tavalised deodorandid seda teevad, hävitavad Freshi koostises olevad probiootikumid halbade lõhnade allikad ning aitavad sul jääda värskeks ning enesekindlaks.

Freshi on imelihtne kasutada: kõigest pihusta seda jalanõudesse, et vabaneda ebameeldivatest lõhnadest, mis võivad tekkida pärast nende päev otsa kandmist. Pihustamise järel jäta jalatsid vähemalt 20-30 minutiks seisma, kuni lahus on täielikult kuivanud. Selleks ajaks on igasugused vastikud lõhnad täielikult neutraliseeritud. Asja nutikas osa tuleb mängu aga alles siis, kui jalatsid on taas jalast võetud ning ebameeldivad lõhnad hakkavad jälle pead tõstma – siis asuvad probiootikumid uuesti tööle, eemaldades haisuallika ning jättes jalatsid meeldivalt värsketeks. Nii toimib Fresh kuni 30 päeva, mis on teeb sellest ainulaadse toote jalatsimaailmas.

Kuid ära piirdu Freshi kasutades vaid jalatsitega – toodet saab kasutada mistahes pindadel, millel on oht halvasti lõhnama hakata.

Nagu teisedki GoGoNano tooted, on ka Fresh loodud keskkonda meeles pidades. Selle loodussõbralik koostis ja aerosoolpihusti tagavad, et halvad lõhnad püsivad eemal ilma planeeti koormamata.

Liquid Shieldi universaalne ekraanikaitse

Liquid Shieldi vedel ekraanikaitse sobib nutitelefonidele, tahvelarvutitele, arvutikuvaritele, televiisoritele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele, prillidele ning mistahes muudele klaas-, plastik- või metallpindadele. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab esemele tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud.

Liquid Shield tugevused:

*Kaitseb kriimustuste eest
*Muudab ekraani erksamaks ja kasutamine muutub sujuvamaks
*Vähendab näpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks
*100% mullivaba
*Antistaatiline
*Antibakteriaalne
*Loodussõbralik toode
*Tõrjub vedelikke
*Sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel (ühest tootest piisab vähemalt 10-20 seadme katmiseks olenevalt pinna suurusest)

Kriimustuskindel ekraanikaitse aitab hoida nii telefoni kui käekella kriimuvaba

Komplekti kuulub:
3 x 25ml GoGoNano™ universaalne vedel ekraanikaitse Liquid Shield
3 x Mikrofiiberlapp 15 x 15 cm
3 x GoGoNano™ mikrofiiber kleebis ekraani puhastamiseks. Kleebist on võimalik korduvalt kasutada ja nii hoida seadme ekraani puhtana.

Tähelepanu!
Ära katseta kaitsekihi tugevust sellele sihipäraste vigastuste tekitamisega. Digital Trade Solutions OÜ ei vastuta sel moel tekkinud kahjude eest. Liquid Shield on mõeldud kaitsmaks ekraani igapäevasel kasutamisel tekkivate vigastuste ning määrdumise eest.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.09.2021 Tootekood: 4748001009436 Kategooriad: ,
Bränd

GoGoNano

Küsi hulgipakkumist