GoGoNano™ Protect – loodussõbralik kaitsevahend tekstiilile ja seemisnahale

24.95

GoGoNano Protect on 100% loodussõbralik toode, mis kaitseb sinu jalanõusid märgumise ja plekkide eest kuni kuus kuud pärast selle kasutamist.
Selle suurimad eelised on:

*Ülihüdrofoobne kaitsekiht
*Kaitse UV-kiirte (pleekimise), vee ja õli vastu
*Veepõhine koostis
*100% loodussõbralik ja ohutu
*Keskkonnasäästlik ja kasutajasõbralik AiroPack aerosoolpihusti
*1 pudel = 170ml GoGoNano Protecti = 400ml tavalises aerosoolis

Protect tekstiili ja seemisnaha kaitsevahend, loodud kaitsma nii sinu esemeid kui ka loodust

Kui oled kunagi ostnud kalli kinga- või saapapaari, mida lootsid kaua kestvat, ent mis juba pärast paari kuud kandmist näitas vihma, pori ja tekkinud plekkide tõttu kulumise märke, siis tead, kui masendav on oma lemmikjalatsid enneaegselt maha kanda. See on alati pettumustvalmistav ja näib lõppude lõpuks täieliku raharaiskamisena. Selleks, et seda kadu ennetada, arendasimegi välja oma uue GoGoNano Protect aerosoolsprei, mis kasutab sinu esemete kaitsmiseks nanotehnoloogia imelisi võimeid.

GoGoNano Protect on 100% loodussõbralik veepõhine aerosool, mille koostise ohutus ei vähenda selle tõhusust. Seda saab kasutada erinevatel materjalidel, sealhulgas nubuk- ja seemisnahal ning tekstiilil. Ainus materjal, mida Protect kaitsta ei saa, on avatud struktuuriga naturaalne sile nahk. Nahast esemetel soovitame kasutada GoGoNano Stay Dry tekstiili ja nahakaitsevahendit.

Protecti kasutamine on ääretult lihtne – lihtsalt pihusta seda umbes 30 cm kauguselt jalatsile või muule kaitset vajavale materjalile. Tavalise sünteetilise materjali puhul piisab vaid kergest pihustamisest, nahkesemete kaitsmiseks on aga soovitatav käia pind pärast pihustamist mikrofiiberlapiga üle, et kindlustada tõhusaim toime ja ühtlasem kaetus. Pärast pihustamist on tavaline, kui materjal näib esialgu niiskena.
Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta esemetel pärast Protecti pealekandmist vähemalt 24 tundi kuivada. Üks Protecti kasutuskord pakub esemetele kaitset kuni kuueks kuuks.

Nagu teistegi GoGoNano toodete puhul, oleme Protecti väljatöötamisel pidanud silmas ka keskkonda. Toote koostis on looduslik, veepõhine ning jätkusuutlik, samuti on loodussõbralik ka selle aerosoolpihusti – see on üks vähestest praegu turul olevatest aerosoolidest, mis ei kasuta lahuse vabastamisel lahusteid või gaase.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 29.09.2021 Tootekood: 4748001009429 Kategooria:
Bränd

GoGoNano

Küsi hulgipakkumist