GoGoNano™ tekstiili ja naha kaitsevahend Stay Dry, 300 ml

17,47

Stay Dry on nanotehnoloogial põhinev pihustatav kaitsevahend, mis tekitab pinnale üliõhukese kaitsekihi.

See on vastupidav pinnakate, mis kinnitub pinnale ning tagab töödeldud materjali tugeva kaitse.

Nähtamatul ja hingaval kaitsekihil on järgmised omadused:

 • superhüdrofoobne (mittemärguv)
 • õli tõrjuv
 • plekke tõrjuv / lihtne pleki eemaldamine
 • nähtamatu
 • UV-kaitse

Kaitsevahend pori ja vihma eest – Stay Dry

Stay Dry unikaalne materjali süvastruktuuri mõjutav koostis kaitseb esemeid määrdumise, märgumise, pleekimise ning happevihma- ning muude saasteainete kahjustuste eest.

Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

GoGoNano™ nanotehnoloogiline pihustatav pinnakaitsevahend pakub järgmisi eeliseid:

 • kohene ja kauakestev kaitse (kuni 18 kuud)
 • töödeldud materjali värv, tekstuur ja hingavus ei muutu
 • ohutu ja lihtne peale kanda
 • väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees
 • kõik tooted säilitavad oma uue välimuse pika aja jooksul
 • puhastamise aeg ja sagedus vähenevad märkimisväärselt
 • UV-kaitse tagab materjali kaitse pleekimise eest
 • pinna hooldamine nõuab vähem puhastusvahendeid
 • kaitseb materjali happevihma ja saasteainete mõju eest

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Tekstiili ja naha kaitsevahend pori ja vihma eest – Stay Dry

  Stay Dry unikaalne materjali süvastruktuuri mõjutav koostis kaitseb esemeid määrdumise, märgumise, pleekimise ning happevihma- ning muude saasteainete kahjustuste eest. Tänu vett-ja mustust hülgavale nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus. Tähelepanu! Stay Dry vett- ja õlihülgavad omadused sõltuvad osaliselt materjali pinna ning kiu struktuurist. Lahtise struktuuriga kiuvõrgustik võimaldab saavutada ülihüdrofoobseid omadusi. Seevastu nahal, mida iseloomustab suletud struktuuriga kiuvõrgustik, ülihüdrofoobne toime puudub, kuid saavutatav mittemärgumise tase on samasugune kui tekstiilesemetel. Stay Dry’d soovitame kasutada just jalanõude, kinnaste, jopede, käekottide ja nahkesemete kaitsmiseks, samuti vaipade puhastamise lihtsustamiseks ning kardinate pleekimise vältimiseks. Kasutamine ja hoiustamine

  • Puhastage aluspind
  • Raputage pihustit enne kasutamist
  • Pihustage vahendit tekstiili puhul 10 cm, naha puhul 30 cm kauguselt ühtlaselt kaitstavale esemele
  • Olenevalt temperatuurist ja materjali pinna poorsusest laske kuivada 20-30 minutit
  • Parima tulemuse saavutamiseks laske kuivada 24 tundi
  • Vähemimavate materjalide nagu naha ja seemisnaha puhul vältida liiga lähedalt pihustamist, samuti ülepihustamist, nahale võivad tekkida valged randid ning seemisnahk võib kaotada oma pehmuse
  • Tekstiilikaitse kuivamise ajal vältida esemete märgumist ja määrdumist
  • Alati kreemita nahast esemed enne kaitsevahendi peale kandmist

  Kasutusvaldkonnad:

  • Kodu – diivanid, mööblikatted, lastevankrid, vankri katted, kardinad, nahktooted, samsist tooted, pööratud nahk, vaibad, laudlinad, vihmavarjud.
  • Riided ja jalanõud – särgid, pluusid, pintsakud, teksad, lipsud, ülikonnad, spordiriided, mootorrattariided, tööriided jne.
  • Aed – aiamööbli tekstiilist osad, markiisid, telgid ja varjualused.
  • Auto ja teised sõidukid – katted, polstrid, laste turvatoolid, autoistmed, kabriolettsõidukite tekstiilist kokkupandavad katused, paatide katted, purjed jpm.

  Kui palju saan katta 1 purgi tekstiilikaitsega?

  • ± 10 paari jalanõusid
  • ± 4 m2 nahal
  • ± 3 m2 tekstiili
  • ± 2 m2 villal

  Pärast materjalile kandmist lahusti aurustub ning eseme pinnale moodustub fluorpolümeeriga modifitseeritud kuni 1/1000 mm paksune nähtamatu nanokaitsekiht, mis on vett ja õli hülgav. Pihus hakkab kuivama ning materjalisse imbuma minutite jooksul, täielik kuivamine ning materjali impregneerimine toimub aga 24 tunni jooksul suhtelisel õhuniiskusel maksimaalselt 70%. Tänu selle tugevalt vetthülgavatele omadustele ei kahjusta vedelikud vahendiga kaitstud eset ning need saab hõlpsasti eemaldada niiske lapiga. Kui aluspind siiski määrdub, tuleb plekk eemaldada, tupsutades seda hästiimava paberiga – näiteks tualett- või majapidamispaberiga. Plekki ei tohiks pühkida. Tugeva õlipleki eemaldamine võib vajada puhastusvahendi kasutamist. Hoiustamine

  • Suletud anumas säilib Stay Dry kuni 2 aastat kasutuskõlblikuna.
  • Pakendit tuleb hoida otsese päikesevalguse eest kuivas kohas ning vältida aine külmumist.
  • Pärast pikaajalist säilitamist tuleb toodet enne kasutamist segada ja/või loksutada ühtlase konsistentsi taastumiseni.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “GoGoNano™ tekstiili ja naha kaitsevahend Stay Dry, 300 ml”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 4748001005827 Kategooriad: ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria