GoGoNano™ vedel ekraanikaitse Liquid Shield 25ml

12.95

Elektroonikaseadmete jaoks oleme töötanud välja tootesarja Liquid Shield, mis kaitseb kõiki sinu seadmeid kriimustuste ja täkete eest. Liquid Shield sobib ideaalselt arvutitele, mobiilidele, kaameratele, prillidele, tahvelarvutitele, mängukonsoolide ekraanidele jms.

Miks kasutada Liquid Shieldi?

*Seadme ekraan muutub 10 korda kriimustuskindlamaks
*Tegemist on universaalse tootega, mis sobib kõigile seadmetele
*Värvid ekraanil on peale toote kasutamist erksamad ja puhtamad
*Toode sisaldab ka mustuse- ja bakterivastast kaitset

GoGoNano™ universaalne vedel ekraanikaitse Liquid Shield – kolmene pakk

Liquid Shield on nanotehnoloogial põhinev vedel kaitsevahend, mis hoiab sinu elektroonikaseadmeid ja muid pindu kriimustuste eest, vähendab sõrmejälgede teket ning muudab ekraani lihtsamini puhastatavaks. Tänu ülisiledale kaitsekihile näivad värvid ekraanil erksamad, samuti muutub puutetundlik ekraan kasutajale sujuvamaks. Liquid Shieldi uudne tehnoloogia kindlustab, et ekraani ja kaitsekihi vahele ei teki õhumulle, nagu võib juhtuda tavalise kaitsekile paigaldamisel. Tekkiv kaitsekiht on vett hülgav, antistaatiline ning antibakteriaalne.

Liquid Shieldi universaalne ekraanikaitse

Liquid Shieldi vedel ekraanikaitse sobib nutitelefonidele, tahvelarvutitele, arvutikuvaritele, televiisoritele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele, prillidele ning mistahes muudele klaas-, plastik- või metallpindadele. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab esemele tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud.

Liquid Shield tugevused:

*Kaitseb kriimustuste eest
*Muudab ekraani erksamaks ja kasutamine muutub sujuvamaks
*Vähendab näpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks
*100% mullivaba
*Antistaatiline
*Antibakteriaalne
*Loodussõbralik toode
*Tõrjub vedelikke
*Sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel (ühest tootest piisab vähemalt 10-20 seadme katmiseks olenevalt pinna suurusest)

Kriimustuskindel ekraanikaitse aitab hoida nii telefoni kui käekella kriimuvaba

Komplekti kuulub:
3 x 25ml GoGoNano™ universaalne vedel ekraanikaitse Liquid Shield
3 x Mikrofiiberlapp 15 x 15 cm
3 x GoGoNano™ mikrofiiber kleebis ekraani puhastamiseks. Kleebist on võimalik korduvalt kasutada ja nii hoida seadme ekraani puhtana.

Tähelepanu!
Ära katseta kaitsekihi tugevust sellele sihipäraste vigastuste tekitamisega. Digital Trade Solutions OÜ ei vastuta sel moel tekkinud kahjude eest. Liquid Shield on mõeldud kaitsmaks ekraani igapäevasel kasutamisel tekkivate vigastuste ning määrdumise eest.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 10.12.2021 Tootekood: 4748001004691 Kategooriad: ,
Bränd

GoGoNano

Küsi hulgipakkumist