Kehasprei Holiday Vibes

9.65

50ml

Kehasprei Holiday Vibes on mõnus pühade meeleolu looja – ühendasime selles vürtsika kaneeli, värskendava piparmündi ja magusa vanilje orgaanilised hüdrosoolid. Kehasprei on niisutava, tujutõstva ja rahustava toimega, selles sisalduvad kõigi kolme taime elus rakuvedelikud, mis poputavad sinu nahka taimsete fütosteroolide, antioksüdantide, vitamiinide ja mineraalidega.

Kasutamine: Piserda spreid värskendamiseks kehale, kasuta lõhnaõli asemel või piserda õhku meeldiva jõulutunde loomiseks.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.09.2021 Tootekood: f56d3dffb518 Kategooriad: ,

Kehasprei Holiday Vibes

Kehasprei on mõnus pühade meeleolu looja – ühendasime selles vürtsika kaneeli, värskendava piparmündi ja magusa vanilje orgaanilised hüdrosoolid. Kehasprei on niisutava, tujutõstva ja rahustava toimega, selles sisalduvad kõigi kolme taime elus rakuvedelikud, mis poputavad sinu nahka taimsete fütosteroolide, antioksüdantide, vitamiinide ja mineraalidega.

Kasutamine: Piserda spreid värskendamiseks kehale, kasuta lõhnaõli asemel või piserda õhku meeldiva jõulutunde loomiseks.

 

Koostisosad: *Cinnamomum Zeylanicum Distillate Water, *Vanilla Planifolia Fruit Water, *Mentha Piperita Distillate Water, *Glycerin, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Citric Acid. *From organic farming.

 

 

Koostisosad:
*Cinnamomum Zeylanicum Distillate Water, *Vanilla Planifolia Fruit Water, *Mentha Piperita Distillate Water, *Glycerin, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Citric Acid. *From organic farming.

Bränd

HOIA Bio

Küsi hulgipakkumist