Kehatemperatuuri tuvastamise terminal X1

2900.00

Kvaliteetne IPS HD Touch Screen
Androidi operatsioonisüsteem
Eyelights RAKENDUSAPP V 1.0.0
Kõrgjõudlusega termokaamera
Näotuvastus
LED-signaalvalgustid
WiFi 2,4GHz 802,11 b/g/n protokoll

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 10.12.2021 Tootekood: FACEX1 Kategooriad: ,

1. SUURE JÕUDLUSEGA PROTSESSOR
THERMOVSN Face X1 on RK3399 kuuetuumalise 64-bitise “serveritasemel” protsessoriga, sagedusega kuni 1,8 GHz, integreerides neljatuumalise Mali-T860 GPU. Seade toetab mitme vorminguga video kodeerimist ja dekodeerimist ning kiire töötlemise jõudlus. .
2. KIIRE TUVASTAMINE, TÄPNE TÕENDAMINE
See sobib hästi mitme näotuvastuse algoritmiga ning sellel on kõrge reageerimise ja tuvastamise kiirus. Selle äratundmiskiirus on alla 200ms ja tuvastustäpsus üle
99,77%.
3. TOETAB MITMEID TUVASTUSREŽIIME
Võtab vastu RK3399 kuuetuumalise “serveritasemel” protsessori, sagedusega kuni integreerides neljatuumalise Mali-T860 GPU. See toetab mitme vorminguga video kodeerimist ja dekodeerimist
ning sellel on parem töötlemise jõudlus.
4. VIIPEKAARDI TUVASTUS
See suudab täpselt tuvastada ID-kaardi ja IC-kaardi, realiseerides ID-selfi sobitamise, kaardiga viipamise värava juurdepääsu kontrolli ja kohaloleku kontrolli. Seda saab kasutada väravate juurdepääsu kontrollimiseks elamupiirkondades, tööl käimise kontrollimiseks ja rongipiletite kontrollimiseks jne.
5. KÕRGE KVALITEEDIGA IPS HD-EKRAAN
8-tollise täielikult paigaldatud IPS-ekraaniga, eraldusvõimega 800×1280, täisekraanil HD-ekraaniga, erksavärviline, selge ja sujuv pilt. See toetab mitme
puudutusega funktsiooni ning on tundlik ja stabiilne.
6. SUURE JÕUDLUSEGA TERMOKAAMERA
TermoVSN Face X2 jaoks mõeldud täiustatud termokaamera. Suure tundlikkusega ja laia, 32-kraadise vaateväljaga termoandur pakub enneolematuid
kõrgresolutsiooniga termopildistamise võimalusi.
7. KAHEREALINE KÕLAR
Sisseehitatud kaherealise kõlariga toetab see TTS-
hääledastust, mis suudab sõnad reaalajas arukalt tõlkida loomulikeks kõnevoogudeks. Seda saab kasutada inimese ja arvuti interaktsiooni stseenide jaoks, näiteks häälteadete ja meeldetuletuste tegemiseks.
8. ALUMIINIUMIST VEEKINDEL KORPUS
Varustatud alumiiniumisulamist korpusega, mis on läbinud 38 protsessi kulgu ja millel on matt pind. Korpuse jahutuskonstruktsioon on küll passiivne, kuid kõrge temperatuuriga (umbes 60 °) võib see töötada stabiilselt ööpäevaringselt. Tolmukindla ja veekindla IP54-tasemega saab see tõhusalt vältida pritsiva vee kahjustusi igas suunas ja seega vastab sise- ja väliskeskkonna kasutamise nõuetele.
9. KOODIDE SKANEERIMISE TUVASTUS
See toetab tavapäraste QR-koodide ja vöötkoodide skaneerimist. Seda saab kasutada kontrollaluste skaneerimiseks, piletite skaneerimiseks ja maksete skaneerimiseks jne.
10. RIKKALIKUD LAIENDAMISLIIDESED
See toetab erinevaid laiendusliideseid nagu Wiegand 26/34 sisend ja väljund, RS232, RS485, releed, Ethernet, USB HOST ja USB OTG.
11. KASUTAMINE
Face X1-e saab kasutada hoonetes, kogukondades, ülikoolilinnakutes, ehitusplatsidel, tehastes ja muudel puhkudel, kus on vaja juurdepääsu kontrollimist, kohalkäimist ja näomakseid jms.

Bränd

ThermoVSN

Küsi hulgipakkumist