Kehatemperatuuri tuvastamise terminal X2

Kuumakse alates 96.67 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

3600.00

Kvaliteetne IPS HD Puutetundlik ekraan
Androidi operatsioonisüsteem
Eyelights APP V1.0.0
Suure jõudlusega termokaamera
Näotuvastus
Maskituvastus
Dual-Track Kõlar
LED-signaalvalgustid
WiFi 2,4GHz 802,11 b/g/n protokoll
3G/4G LTE võrk
QR-koodi lugemine
RFID-kaardi lugemine
CMS-platvormihaldus
Ülitundlik kondensaatormikrofon
VALIKUD
‣ Automaatne ukse avamise käsk
‣ Näo tuvastusega sissepääs
‣ hädaabikõne
‣ hädaabi videokõne (kõrge kehatemperatuur)
‣ aku
‣ CMS platvorm
‣ Kõrgemahuline andmete jälgimine

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 27.09.2021 Tootekood: FACEX2 Kategooriad: ,

1. SUURE JÕUDLUSEGA PROTSESSOR
THERMOVSN Face X2 on RK3399 kuuetuumalise 64-bitise “serveritasemel” protsessoriga, sagedusega kuni 1,8 GHz, integreerides neljatuumalise Mali-T860 GPU. Seade toetab mitme vorminguga video kodeerimist ja dekodeerimist ning on kiire töötlemise jõudlusega.
2. KIIRE TUVASTAMINE, TÄPNE TÕENDAMINE
See sobib hästi mitme näotuvastuse algoritmiga ning sellel on kõrge reageerimise ja tuvastamise kiirus. Selle äratundmiskiirus on alla 200ms ja tuvastustäpsus üle 99,77%.
3. TOETAB MITMEID TUVASTUSREŽIIME
Maksimaalne tugi tuvastab 100 000 näopõhise andmebaasi ja mitu äratundmisrežiimi (1: 1, 1: N, M: N), et hõlpsalt realiseerida mitme inimese äratundmine ja tuvastamine.
4. VIIPEKAARDI TUVASTUS
See suudab täpselt tuvastada ID-kaardi ja IC-kaardi, realiseerides ID-selfi sobitamise, kaardiga viipamise värava juurdepääsu kontrolli ja kohaloleku kontrolli. Seadet saab
7. KAHEREALINE KÕLAR
Sisseehitatud kaherealise kõlariga toetab see TTS- hääledastust, mis suudab sõnad reaalajas arukalt tõlkida loomulikeks kõnevoogudeks. Seda saab kasutada inimese ja arvuti interaktsiooni stseenide
kasutada väravate juurdepääsu elamupiirkondades, tööl käimise kiirrongipiletite kontrollimiseks jne.
kontrollimiseks kontrollimiseks ja
8. ALUMIINIUMIST VEEKINDEL KORPUS
Varustatud alumiiniumisulamist korpusega, mis on läbinud 38 protsessi kulgu ja millel on matt pind. Korpuse jahutuskonstruktsioon on küll passiivne, kuid kõrge temperatuuriga taluvusega (umbes 60 °) ning võib töötada stabiilselt ööpäevaringselt. Tolmukindla ja veekindla IP54-tasemega saab see tõhusalt vältida pritsiva vee kahjustusi igas suunas ja seega vastab sise- ja väliskeskkonna kasutamise nõuetele.
9. KOODIDE SKANEERIMISE TUVASTUS
See toetab tavapäraste QR-koodide ja vöötkoodide skaneerimist. Seda saab kasutada kontrollaluste skaneerimiseks, piletite skaneerimiseks maksete skaneerimiseks jne.
10. RIKKALIKUD LAIENDAMISLIIDESED
See toetab erinevaid laiendusliideseid nagu Wiegand 26/34 sisend ja väljund, RS232, RS485, releed, Ethernet, USB HOST ja USB OTG.
11. KASUTAMINE
Laialdaselt kasutatav büroohoonete, elamurajoonide, ülikoolilinnakute, ehitusobjektide, tehaste ja muude alade jaoks, mis nõuavad väravale juurdepääsu
5. KÕRGE KVALITEEDIGA IPS HD-EKRAAN
8-tollise täielikult paigaldatud IPS-ekraaniga, eraldusvõimega 800×1280, täisekraanil HD-ekraaniga, erksavärviline, selge ja sujuv pilt. See toetab mitme puudutusega funktsiooni ning on tundlik ja stabiilne.
6. SUURE JÕUDLUSEGA TERMOKAAMERA
TermoVSN Face X2 jaoks mõeldud täiustatud termokaamera. Suure tundlikkusega ja laia, 32-kraadise vaateväljaga termoandur pakub enneolematuid kõrgresolutsiooniga termopildistamise võimalusi.
kontrollimist, skaneerimist.
kohaloleku
kontrollimist
ja näo

Bränd

ThermoVSN

Küsi hulgipakkumist