-31%TOP

Kontaktivaba termomeeter, SEJOY

45.00

Kiired tulemused
Otsmikult mõõdetav
Sondikatet pole vaja
Mahutab 10 näitu
3 taustavärvi

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: DET306 Kategooriad: ,

Infrapuna digitaalne termomeeter SEJOY DET-306

Infrapuna-termomeeter SEJOY DET-306 on väikese raamiga elektrooniline seade, millega saab mõõta laste, täiskasvanute ja isegi esemete temperatuuri. Sellel on LCD-ekraan temperatuuri digitaalseks ja täpseks kuvamiseks nii Celsiuse kui ka Fahrenheiti järgi. Infrapuna-digitaalsete termomeetrite liidrina suudab see mõõta imikute suuõõnset ja rektaalset temperatuuri. See paistab silma seal, kus traditsioonilised elavhõbeda termomeetrid ebaõnnestuvad. Näiteks on imikutel kalduvus vingerdada ja nende temperatuuri mõõtmine elavhõbedatermomeetriga võib olla keeruline. Kui olete valdkonnas, kus vajate aine temperatuuri täpset lugemist ja seda ei ole võimalik elavhõbedatermomeetri abil teha, on see digitaalne infrapuna-termomeeter tõesti mugav.

Infrapuna-digitaalset infrapuna-termomeetrit SEJOY DET-306 saab kasutada kontaktivaba või kontakttermomeetrina, mis muudab selle sobivaks koduseks või äriliseks otstarbeks. Seda saab kasutada inimeste temperatuuri mõõtmiseks, vältides ristsaastumist ja nakkusi. Kaasas on hoiukott. Digitaalne infrapuna-termomeeter SEJOY on patareidega töötav ja selle aku kestvus on kuni üks aasta. See digitaalne termomeeter mahutab kuni 10 näitu. Muud eelised hõlmavad automaatse väljalülitamise funktsiooni ja selle temperatuuri hindamise režiimi saab lülitada otsmiku režiimilt, mida kasutatakse inimeste kehatemperatuuri mõõtmiseks objektimudelile, mida kasutatakse objektide temperatuuri mõõtmiseks.

Kuidas SEJOY infrapuna digitaalne termomeeter DET-306 töötab?

Temperatuuri mõõtmine selle termomeetri abil on isegi kõigi võimaluste ja omadustega väga lihtne. Suunake sond otse sihtmärgi poole, milleks on kas otsmik või mõni muu kehaosa või objekt, mille temperatuuri tuleb mõõta. Hoidke sondi 2-3 cm kaugusel ning vajutage ja hoidke nuppu Start. Infrapunane digitaalne infrapuna-termomeeter SEJOY DET-306 reageerib kiiresti, nii et peate nuppu Start hoidma ainult 3 sekundit, kuni kuulete piiksu. Vabastage pärast piiksu ja näete Jumbo LCD ekraanil temperatuuri digitaalset lugemist.

Kuidas teisendada temperatuuri Celsiusest Fahrenheitiks, kasutades digitaalset infrapuna-termomeetrit SEJOY DET-306?

 1. Kui termomeeter on välja lülitatud, vajutage nuppu Start ja hoidke 3 sekundit all, et siseneda seadmesse SEJOY infrapuna-digitaalse termomeetri DET-306 režiimi muutmiseks.
 2. Toitenupu vajutamine muudab temperatuuri ühikuid. Kui termomeeter on Celsiuse režiimis, muudetakse toitenuppu vajutades see Fahrenheiti väärtuseks ja vastupidi.
 3. Kui olete valinud soovitud ühiku, vajutage väljumiseks toitenuppu ja temperatuuri ühik on muudetud.

SEJOY infrapuna digitaalse termomeetri omadused

 • Otsmiku või objekti temperatuuri / vahemiku mõõtmine
 • Kontaktivaba ja kontaktkasutus
 • Mahutab 10 näitu
 • Taustavalgus (valikuline)
 • Result Indicator
 • Palaviku alarm
 • Automaatne väljalülitus
 • Kiire tulemus 3 sekundiga
 • Kahekordne skaala, vahetatav
Tootekood

HG01

Omadused

Kiired tulemused
Otsmikult mõõdetav
Sondikatet pole vaja
Mahutab 10 näitu
3 taustavärvi

Küsi hulgipakkumist