Kontaktivaba termomeeter, SEJOY

45,00

Kiired tulemused
Otsmikult mõõdetav
Sondikatet pole vaja
Mahutab 10 näitu
3 taustavärvi

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Infrapuna digitaalne termomeeter SEJOY DET-306

  Infrapuna-termomeeter SEJOY DET-306 on väikese raamiga elektrooniline seade, millega saab mõõta laste, täiskasvanute ja isegi esemete temperatuuri. Sellel on LCD-ekraan temperatuuri digitaalseks ja täpseks kuvamiseks nii Celsiuse kui ka Fahrenheiti järgi. Infrapuna-digitaalsete termomeetrite liidrina suudab see mõõta imikute suuõõnset ja rektaalset temperatuuri. See paistab silma seal, kus traditsioonilised elavhõbeda termomeetrid ebaõnnestuvad. Näiteks on imikutel kalduvus vingerdada ja nende temperatuuri mõõtmine elavhõbedatermomeetriga võib olla keeruline. Kui olete valdkonnas, kus vajate aine temperatuuri täpset lugemist ja seda ei ole võimalik elavhõbedatermomeetri abil teha, on see digitaalne infrapuna-termomeeter tõesti mugav. Infrapuna-digitaalset infrapuna-termomeetrit SEJOY DET-306 saab kasutada kontaktivaba või kontakttermomeetrina, mis muudab selle sobivaks koduseks või äriliseks otstarbeks. Seda saab kasutada inimeste temperatuuri mõõtmiseks, vältides ristsaastumist ja nakkusi. Kaasas on hoiukott. Digitaalne infrapuna-termomeeter SEJOY on patareidega töötav ja selle aku kestvus on kuni üks aasta. See digitaalne termomeeter mahutab kuni 10 näitu. Muud eelised hõlmavad automaatse väljalülitamise funktsiooni ja selle temperatuuri hindamise režiimi saab lülitada otsmiku režiimilt, mida kasutatakse inimeste kehatemperatuuri mõõtmiseks objektimudelile, mida kasutatakse objektide temperatuuri mõõtmiseks.

  Kuidas SEJOY infrapuna digitaalne termomeeter DET-306 töötab?

  Temperatuuri mõõtmine selle termomeetri abil on isegi kõigi võimaluste ja omadustega väga lihtne. Suunake sond otse sihtmärgi poole, milleks on kas otsmik või mõni muu kehaosa või objekt, mille temperatuuri tuleb mõõta. Hoidke sondi 2-3 cm kaugusel ning vajutage ja hoidke nuppu Start. Infrapunane digitaalne infrapuna-termomeeter SEJOY DET-306 reageerib kiiresti, nii et peate nuppu Start hoidma ainult 3 sekundit, kuni kuulete piiksu. Vabastage pärast piiksu ja näete Jumbo LCD ekraanil temperatuuri digitaalset lugemist.

  Kuidas teisendada temperatuuri Celsiusest Fahrenheitiks, kasutades digitaalset infrapuna-termomeetrit SEJOY DET-306?

  1. Kui termomeeter on välja lülitatud, vajutage nuppu Start ja hoidke 3 sekundit all, et siseneda seadmesse SEJOY infrapuna-digitaalse termomeetri DET-306 režiimi muutmiseks.
  2. Toitenupu vajutamine muudab temperatuuri ühikuid. Kui termomeeter on Celsiuse režiimis, muudetakse toitenuppu vajutades see Fahrenheiti väärtuseks ja vastupidi.
  3. Kui olete valinud soovitud ühiku, vajutage väljumiseks toitenuppu ja temperatuuri ühik on muudetud.

  SEJOY infrapuna digitaalse termomeetri omadused

  • Otsmiku või objekti temperatuuri / vahemiku mõõtmine
  • Kontaktivaba ja kontaktkasutus
  • Mahutab 10 näitu
  • Taustavalgus (valikuline)
  • Result Indicator
  • Palaviku alarm
  • Automaatne väljalülitus
  • Kiire tulemus 3 sekundiga
  • Kahekordne skaala, vahetatav
  SKU: DET306 Kategooriad: ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria