Korditsepsi ekstrakt, 100 grammi

38.90

Rohkem energiat, liikumist ja motivatsiooni!

Korditseps on meie ekstraktidest kõige tuntavama ja kiirema mõjuga ning on seetõttu saanud üheks meie populaarseimaks tooteks. Korditseps tõstab igapäevast energiataset ning heaolutunnet. Võrdluseks võiks öelda: Kui Lion’s Mane toob mõtteselgust, mis aitab oma eesmärgid paika seada, siis Korditseps on toores lisajõud, mis võimaldab need eesmärgid ellu viia.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.09.2021 Tootekood: KORDITSEPSE Kategooria:

Korditseps

  • Tõstab füüsilist aktiivsust ja parandab sooritusvõimet spordis
  • Toetab nii meeste kui naiste seksuaaltervist
  • Tõstab loomulikku motivatsioonitaset
  • Toetab immuunsüsteemi tööd

Meie ekstrakt on tugevalt kontsentreeritud (20:1) ning sisaldab väga suures koguses kasulikke toimeaineid
Ekstraktid on tehtud kasutades orgaanilisi viljakehasid ning ei sisalda gluteeni, tärklist ega muid täiteaineid. Tegemist on topeltekstraktiga, mis tähendab, et kõik toimeained on kehale hästi omastatavad.

Maailmaklassi kvaliteet – meie ekstrakt sisaldab väga suures koguses koguses nii energiataset tõstvaid, ajule kasulikke kui ka immuunsüsteemi toetavaid toimeaineid. Seente Väe valikus on maailma kõige põhjalikumalt testitud ja kontrollitud ekstraktid. See on oluline, sest toidulisandite turul on kvaliteet väga kõikuv. Teaduslikes uurimustöödes leitud kasutegurid on võimalikud ainult väga kvaliteetsete ekstraktide puhul. Kui oled otsustanud toidulisandid oma menüüsse võtta, siis väärid parimat!

Erapooletutes ja tunnustatud laborites tehtud testide tulemused leiad siit.

Anname omalt poolt kõikidele toodetele 90-päevase “raha tagasi” garantii. Kui Sa ei tunne pärast 4 nädalat korditsepsi ekstrakti kasutamist mingit positiivset mõju, anna teada ja kanname Sulle raha tagasi.

Koostisosad: 100 grammi Cordyceps militaris’e ekstrakti. Ekstrakt sobib taimetoitlastele ja veganitele. Pulber on väga meeldiva maitsega ning teda võib kasutada kokkamises (puder, pannkoogid, magustoidud) ja lisada erinevatele jookidele (smuutid, kakao, kohv).

Bränd

Seente vägi

Küsi hulgipakkumist