Nelja seene kompleks-segu, 120 taimset kapslit

39.50

Rohkem energiat ja motivatsiooni. Tugevam tervis.

Meie 4-seene segu sisaldab nelja kõige põhjalikumalt uuritud ning kuulsamat seeneliiki – Lion’s Mane, Korditseps, Chaga ja Reishi. Valisime oma segus kasutada ainult nelja seent, sest nii on iga seene kogus piisavalt suur, et säiliks nende kõigi kasulik mõju.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 25.10.2021 Tootekood: 4SEENKOMPLK Kategooria:

Nelja seene segu

  • Parandab keskendumisvõimet
  • Tõstab igapäevast energiataset
  • Omab põletikuvastast toimet
  • Adaptogeenid aitavad kehal taastada oma tervislik seisund
  • Toetab immuunsüsteemi tööd

Meie ekstrakt on tugevalt kontsentreeritud (20:1) ning sisaldab rekordilises koguses kasulikke toimeaineid
Ekstraktid on tehtud kasutades orgaanilisi viljakehasid ning ei sisalda gluteeni, tärklist ega muid täiteaineid. Tegemist on topeltekstraktiga, mis tähendab, et kõik toimeained on kehale hästi omastatavad.

Maailmaklassi kvaliteet – meie ekstraktid sisaldavad rekordilises koguses toimeaineid. Seente Väe valikus on maailma kõige põhjalikumalt testitud ja kontrollitud ekstraktid. See on oluline, sest toidulisandite turul on kvaliteet väga kõikuv. Teaduslikes uurimustöödes leitud kasutegurid on võimalikud ainult väga kvaliteetsete ekstraktide puhul. Kui oled otsustanud toidulisandid oma menüüsse võtta, siis väärid parimat!

Täpsed toimeainete sisaldused ja erapooletus laborites tehtud testide tulemused leiad üksikute seente tootekirjeldustest.

Anname omalt poolt kõikidele toodetele 90-päevase “raha tagasi” garantii. Kui Sa ei tunne pärast 4 nädalat nelja seene segu ekstrakti kasutamist mingit positiivset mõju, anna teada ja kanname Sulle raha tagasi.

Koostisosad: Kapsel, mis sisaldab 420 mg Lion’s Mane’i, Korditsepsi, Chaga ja Reishi segu. Segus on kõiki ekstrakte võrdses koguses. Kokku 120 kapslit, netokogus 50.4g. NB! Siin pakis on 30 kapslit rohkem, kui meie teistes kapslipakkides!

Bränd

Seente vägi

Küsi hulgipakkumist