Orgaaniline Aaloegeel Kookos

14.90

50 ml

Maheda kookose lõhnaga geel on sügavniisutava, rahustava ja pehmendava toimega nahahooldusvahend tervele perele! Aaloegeel on kergelt jahutava toimega, imendub kiiresti, ei jäta nahka kleepuvaks ning sobib kasutamiseks nii kehal, juustel kui näol. Toode rahustab ärritunud, sügelevat ja punetavat nahka, aitab pindmistel nahavigastustel kiiremini paraneda, leevendab päikesepõletust ja mitmeid erinevaid nahaprobleeme. Toode sobib ka probleemse näonaha hooldamiseks leevendades aknet ning kuiva, ketendavat ja ärritunud nahka. Geeli baasiks on orgaaniline kookosevesi, milles on säilinud värske kookose rakuvedelik, mis on erakordselt rikas nahale oluliste mineraalainete, antioksüdantide, fütosteroolide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest. Geel sisaldab lisaks aaloele veel Saaremaa vetes kasvava punavetika ekstrakti ning orgaanilisi happeid, mis on nahka pehmendava ja niisutava toimega. Toode sobib kasutamiseks peale raseerimist, tundlikule nahale, lastele ja veganitele ja isegi MEESTELE! Geel sobib kasutamiseks ka kuival, ketendaval ja sügeleval peanahal, juukseotstes ja juurtel niisutava vahendina, ei tee juukseid rasvaseks! Võib lisada ka palsamile ja shampoonile.

Kasutamine
Pumpa sobiv kogus geeli kehale, näole või probleemsele piirkonnale (putukahammustused, pindmised vigastused, punnid, akne, ketendavad piirkonnad jne) ja masseeri kuni imendumiseni. Geeli kulub vähem kui teisi sarnaseid tooteid.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.09.2021 Tootekood: 9c9545a66de0 Kategooriad: , , , , , ,

Maheda kookose lõhnaga Orgaaniline Rahustav Aaloegeel Kookos ja Vetikas on sügavniisutava, rahustava ja pehmendava toimega nahahooldusvahend kogu perele. Kergelt jahutava toimega geel imendub kiiresti ja ei jäta nahka kleepuvaks. See sobib kasutamiseks nii kehal, juustel kui näol. Toode rahustab ärritunud, sügelevat ja punetavat nahka ning aitab pindmistel nahavigastustel kiiremini paraneda. Geel aitab leevendab päikesepõletust ja mitmeid erinevaid nahaprobleeme. Rahustav Aaloegeel Kookos ja Vetikas sobib ka probleemse näonaha hooldamiseks leevendades aknet ning kuiva, ketendavat ja ärritunud nahka. Geeli baasiks on orgaaniline kookosevesi, milles on säilinud värske kookose rakuvedelik. See  on erakordselt rikas nahale oluliste mineraalainete, antioksüdantide, fütosteroolide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest. Geel sisaldab lisaks aaloele veel Saaremaal kasvava punavetika ekstrakti ning orgaanilisi happeid. Need on nahka pehmendava ja niisutava toimega. Toode sobib kasutamiseks peale raseerimist, tundlikule nahale, lastele ja veganitele.

Kasutamine

Pumpa sobiv kogus geeli kehale, näole või probleemsele piirkonnale (putukahammustused, pindmised vigastused, punnid, akne jne) ja masseeri kuni imendumiseni. Geel kulub vähem kui teisi sarnaseid tooteid.

HOIA nipid kuidas hoida probleemne nahk korras – loe nippe SIIT.

ENG

This fast-absorning aloe gel with a mild coconut scent is a multifuntional product for the whole family. It has soothing, cooling and skin softening benefits, gives your skin a total hydration boost without leaving your skin sticky. It is suitable for body, hair and face, it soothes irritated and itching skin, helps tos peed up healing, relieves sunburnt and irritated skin. Aloegel is suitable for troubled facial skin also, it helps to combat acne, dry and irritated skin, and ohter skin problems. Its based on organic cellular coconut water, which is extremely rich in beneficial minerals, phytosteroids, antioxydants and ohter plant based compounds. Aloegel is enriched with organic acids and Seaweed from Saaremaa. They give the product extra soothing and softening benefits; it is suitable to use on sensitive skin, after shaving, for kids and vegans.

How to use 

Apply on your body, face or problematic area (bites, pimples, acne, irritated areas etc) and massage until absorbed.
Koostisosad / Ingredients: *Cocos Nucifera Water, Glycerin, Aqua, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, *Sodium Levulinate, *Furcelllaria Lumbricalis Extract, *Sodium Anisate. *From organic farming.

 

 

Koostisosad:
*Cocos Nucifera Water, *Glycerin, Aqua, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, *Sodium Levulinate, *Furcellaria Lumbricalis Extract, *Sodium Anisate. *From organic farming.

Bränd

HOIA Bio

Küsi hulgipakkumist