Orgaaniline Arbuusi Sprei

15.90

Mahlaka arbuusi järgi lõhnav sprei sisaldab rikkalikult C-vitamiini, animohappeid ja lükopeeni, mis on noorendava toimega, aitavad kaasa rakkude uuenemisele ja leevendavad põlenud ja ärritatud nahka. Arbuusisprei on saadud värske arbuusi destilleerimisel nii, et selles on säilinud kogu elava taime väge täis rakuvedelik. Rakuvesi on erakordselt rikas mineraalainete, fütosteroolide, antioksüdantide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest, mis teeb sellest asendamatu nahka pehmendava, niisutava ja toniseeriva ilueliksiiri sinu kosmeetikakotis. Arbuusisprei on orgaaniline, vegan, keskkonda säästvalt toodetud ja säilitusainetevaba.

100ml 

Kasutamine: Piserda otse näole, kehale või juustele, kasuta õhu värskendamiseks või  lisa vanniveele.
Hoia temperatuuril alla 25C.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.09.2021 Tootekood: 94ad88969596 Kategooriad: , , , ,

Orgaaniline Arbuusi Sprei
100ml 

Mahlaka arbuusi järgi lõhnav sprei sisaldab rikkalikult C-vitamiini, animohappeid ja lükopeeni, mis on noorendava toimega, aitavad kaasa rakkude uuenemisele ja leevendavad põlenud ja ärritatud nahka. Arbuusisprei on saadud värske arbuusi destilleerimisel nii, et selles on säilinud kogu elava taime väge täis rakuvedelik. Rakuvesi on erakordselt rikas mineraalainete, fütosteroolide, antioksüdantide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest, mis teeb sellest asendamatu nahka pehmendava, niisutava ja toniseeriva ilueksiiri sinu kosmeetikakotis. Arbuusisprei on orgaaniline, vegan, keskkonda säästvalt toodetud ja säilitusainetevaba.

Kasutamine:

Piserdada Orgaaniline Arbuusi Sprei otse näole, kehale või juustele, kasuta õhu värskendamiseks või  lisa vanniveele. Hoia temperatuuril alla 25C.

This juicy Watermelon Spray is rich in vitamin C, amino acids and lycopene, which have anti-aging properties, helps to promote cell regeneration and soothe sun-damaged and irritated skin. It is distilled from a fresh cucumber using a method, which allows to captivate cellular water into the product. This cellular water is rich in minerals, phytosterols, antioxidants and countless other natural botanical chemicals, which makes this product highly conditioning and toning beauty-elixir in your cosmetic bag. Watermelon Spray is organic, suitable for vegans, sustainably sourced and preservative-free.

Lisaks Orgaanilisele Arbuusi Spreile on HOIA tootevalikus veel rohkelt teisi spreisid. Tutvu teiste toodetega SIIN.

How to use:

You can spray it straight onto your body or face, use it as a air-freshener or add it to bathwater. Keep under 25C.

Koostisosad/Ingredients: Organic Citrullus Vulgaris (Watermelon) Distillate Water.

100% natural and organic
Cruelty-free
Vegan
Fair Trade

Tagasisided:

Liina: “Mõnus niisutav,rahustav ja värskendav spray.Mina kasutan seda peale päevitamist ja vahepeal niisama naha värskendamiseks-seda on hea ka meigi peale lasta kuna meik ei lähe laiali-super”

Tiina: “On mul kontoris sahtlis käepärast võtta koos vaarikaseemne õliga, juhuks kui nägu vajab kiiret niisutust. Nahk jääb väga mõnus, pehme ja sile.”

 

 

Koostisosad:
Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Water.

Bränd

HOIA Bio

Küsi hulgipakkumist