Orgaaniline Kurgisprei

15.90

100 ml

Värske kurgilõhnaline sprei on 100% looduslik, orgaaniline ja ilma säilitusaineteta, see aitab nahka jahutada, niisutada ja värskendada, rahustada ärritunud ja leevendada põlenud nahka. Kurgivesi on saadud värske kurgi destilleerimisel nii, et selles on säilinud kogu elava taime väge täis rakuvedelik. Rakuvesi on erakordselt rikas mineraalainete, fütosteroolide, antioksüdantide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest, mis teeb sellest asendamatu nahka pehmendava ja toniseeriva ilueliksiiri sinu kosmeetikakotis. Kurgivesi on toodetud keskkonda säästvalt ja sobib kasutamiseks veganitele.

Kasutamine: Piserda otse näole, kehale või juustele, kasuta õhu värskendamiseks, voodipesu lõhnastamiseks, lisa vanniveele, kasuta jalgade värskendamiseks, kasuta peale raseerimist või deodorandi asemel. Hoia temperatuuril alla 25C ja eemal otsesest päikesevalgusest.

 /><img class=

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 28.09.2021 Tootekood: 36a637e187a4 Kategooriad: , , , , ,

Orgaaniline Kurgi Sprei

Värske Orgaaniline Kurgi Sprei on 100% looduslik, orgaaniline ja ilma säilitusaineteta, see aitab nahka jahutada, niisutada ja värskendada, rahustada ärritunud ja leevendada põlenud nahka. Kurgivesi on saadud värske kurgi destilleerimisel nii, et selles on säilinud kogu elava taime väge täis rakuvedelik. Rakuvesi on erakordselt rikas mineraalainete, fütosteroolide, antioksüdantide ja teiste looduslike taimsete ühendite poolest, mis teeb sellest asendamatu nahka pehmendava ja toniseeriva ilueksiiri sinu kosmeetikakotis. Kurgivesi on toodetud keskkonda säästvalt ja sobib kasutamiseks veganitele.

Kasutamine:

Piserdada otse näole, kehale või juustele, kasuta õhu värskendamiseks, voodipesu lõhnastamiseks, lisa vanniveele, kasuta jalgade värskendamiseks või deodorandi asemel. Hoia temperatuuril alla 25C ja eemal otsesest päikesevalgusest.

Lisaks Orgaanilisele Kurgi Spreile on HOIA tootevalikus ka teisi näospreisid. Tutvu lähemalt HOIA näohooldustoodetega SIIN.

Cucumber Spray is 100% natural, organic and preservative-free refreshing mist, which is ideal for using on your face, body and hair. Cucumber Spray helps to cool, refresh and soothe irritated and burnt skin. It is distilled from a fresh cucumber using a method, which allows to captivate cellular water into the product. This cellular water is rich in minerals, phytosterols, antioxidants and countless other natural botanical chemicals, which makes this product highly conditioning and toning beauty-elixir in your cosmetic bag.

How to use: You can spray it straight onto your body or face for a quick refreshment, use it as a air-freshener or linen-spray, add it to bathwater, use it as a deodorant or a foot freshener. Keep under 25C or away from direct sunlight.

Koostisosad/Ingredients: Organic Cucumis Sativus (Cucumber) Distillate Water.

100% natural and organic
Cruelty-free
Vegan
Fair Trade

 

Koostisosad:
Cucumis Sativus (Cucumber) Distillate Water.

Bränd

HOIA Bio

Küsi hulgipakkumist