BFE 99%, Pestav-korduvkasutatav näomask, valge

8.90

Maskid on kahekihilised. Toote filterelementi on testitud Soomes Eurofins Expert Services Oy poolt***. Toode ise ei oma sertifikaate. Maskid sobivad oma hingavuselt mõõdukaks füüsiliseks tööks või kergeks sproditegevuseks. Maskid on korduvkasutatavad ja taluvad pesu 60c ning desinfitseerimist tulises vees, maski juures kasutatav kangas on antibakteriaalse töötlusega.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 25.05.2022 Tootekood: VTSTY1 Kategooriad: ,

Üldinfo:

Näomask on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Maskis on kaks kangast, üks neist filterkangas. Filterkangas on testitud EN ISO 16890-1: 2016 standardi järgi. Selle kanga filtreerivus on tunduvalt effektiivsem kui nendel kangastel, mis ei ole välja töötatud filtreerima õhus esinevaid baktereid ja osakesi.

Kasutamine:

Kasuta hingamisteede näomaski, kui oled lähikontaktis teiste inimestega ja eriti siis, kui sul endal on haigussümptomid või kokkupuude inimestega, kes kuuluvad riskigruppi. Pane mask näole nii, et see ulatub üle nina, suu ja lõua, kummidega kõrva taha kinni. Maski ühes pikas servas on traat, mis peaks asetsema nina peal. Kui mask on näol, vajuta traati nina mõlemalt poolt, nii et mask on võimalikult lähedal ninale ja näole. Ürita maski kätega enam mitte puudutada kui see näole asetatud. Kui maski kasutust eeldav situatsioon on möödas, näiteks kui väljud kauplusest, võid maski eemaldada. Eemalda mask niiviisi, et võtad kinni ainult ühest kummist ja aseta see sellisesse kohta, kus mask puutub võimalikult vähe kokku teiste asjade ja pindadega, näiteks kilekotti.

BFE: >=70%

Pese enne kasutamist

Korduvkasutatava näokatte eesmärk on viiruse levikut
vähendada ja aidata kaasa, et osakesed ei leviks maski
kandjast kaugele teiste inimesteni ning võimalik saadav
pisikute doos oleks väiksem.

Hoidke maski kõrvasilmustest ja asetage
mask näole. Veenduge, et mask kataks nina,
suu ja lõua.

Enne maski kasutamist, peske seebi ja veega
käsi põhjalikult vähemalt 20 sekundit.

Vältige maski esiosa puudutamist. Ainult
puudutage eemaldamisel kõrvasilmuseid.
Puhastage käed uuesti.

Hooldussoovitus: Pesta masinpesu korral õrna
tsentrifuugiga vähemalt 40 C juures ning seejärel
triikida või aurutada.

Tootja: T-style

Küsi hulgipakkumist