PINNA pindade desovahend 5L “Eesti toode”

34.50

100 % Eesti toode, valmistatud Eestis kasvatatud õuntest. Pindade desovahend “PINNA”, mis on Eestis valmistatud retsepti järgi toodetud kõrge efektiivsusega etanoolil põhinev desinfitseerimisaine. PiNNA lõhn on välja töötatud olema mahe. Lisaks 100% antibakteriaalsele ja viirusevastasele toimele, ei jäta PINNA desovahend pindadele pärast kuivamist ühtegi kihti – pinnad ei jää libedaks ega kleepuvaks, pinnad jäävad normaalseks.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva! Tallinna laos kohe olemas!

TOOTE OMADUSED:

 width= Eesti toode;
 width= Õunane lõhn;

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 28.09.2021 Tootekood: 4742024610051 Kategooriad: ,

Pinna desovahend on kasutusvalmis kiiretoimeline etanoolipõhine lahus (biotsiid) pindade desinfitseerimiseks.

Rakendused Pinna desovahend on kasutatav pindade hügieeniliseks antiseptiliseks desinfitseerimiseks.
Toote omadused Pinna desovahend on alkoholipõhine pindade antiseptikum intensiivseks kutsealaseks kasutamiseks ja kasutamiseks tavatarbijale. Toode sisaldab etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile on antiseptiline vahend Pinna desovahend efektiivne ja kergesti aurustuv ning ei jäta pinnale mehaanilisi kahjustusi.
Kasutusjuhend                                          Kui pind on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, pesta ja kuivatada pind enne antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamist.                                          Pindade antiseptikaks meditsiiniliste toimingute jaoks: Hoida pind kolm minutit niisutatud. Kasutada hügieenilise antiseptika tehnikaid ja protseduure.
Koostis Etanool                             70% Vesi                                  30%
Toote pH 6.5 (neutraalne)
Säilitamine Säilitada temperatuuril +5-25°C. Kõlblikkusaeg 3 aastat alates tootmiskuupäevast. Avatud pakend tuleb ära kasutada kuue kuu jooksul.

Küsi hulgipakkumist