Süljeprooviga antigeeni kiirtest REALY (5tk)

24.90

Süljeproov on mugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

Medifum.ee e-poes saad alati olla kindel, et saad tunnustatud tootjatelt kvaliteetseid tooteid alati parema hinnaga!

Testitulemused on loetavad juba 10-20 minuti pärast.

 • Tundlikkus 92,9%
 • Spetsiifilisus  99,58%
 • Täpsus 96,79%
 • Pakis 5tk

NB! Ainult professionaalseks kasutamiseks!
NB! Positiivse tulemuse korral teavita perearsti või võta ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 25.10.2021 Tootekood: REALY5 Kategooria:

Süljeprooviga antigeeni kiirtest REALY

Antigeeni kiirtestiga saad kindluse ja meelerahu kodust lahkumata. COVID-19 antigeeni kiirtestid on eelmisest aastast jõudsalt arenenud ning nende täpsus ja spetsiifilisus on viidud uuele tasemele.

Test on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.

Süljeproov on mugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

Testitulemused on loetavad juba 10-20 minuti pärast.

Tundlikkus = 92,9%

Spetsiifilisus = 99,58%

Täpsus = 96,79%

NB! Negatiivne testitulemus ei välista SARS-CoV-2 nakatumise võimalust täielikult. Sümptomite kahtluse korral on soovitatav teha täiendavaid uuringuid. Võtke ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220.

Tööpõhimõte:

Uue Koroonaviiruse (SARS-CoV-2) Antigeeni Kiirtestikomplekt (süljest) on in vitro diagnostiline test, millega saab kvalitatiivselt tuvastada 2019. aasta koroonaviiruse nukleoproteiini ja ogavalgu glükoproteiini olemasolu inimese süljes.

Viirus tuvastatakse uue koroonaviiruse antigeenidele vastavate spetsiifiliste monoklonaalsete antikehade põhjal.

Testitulemused pakuvad kliinilistele arstidele informatsiooni, mille põhjal saab välja kirjutada sobilikke ravimeid.

Kasutusjuhised:

Süljeproov tuleb võtta komplekti kuuluvate kogumisvahendite abil. Järgige allpool välja toodud üksikasjalikke kasutusjuhiseid.

Käesoleva testi jaoks ei tohiks kasutada ühtegi teist kogumisvahendit. Testiks võib kasutada ükskõik millisel kellaajal võetud süljeproovi.

 

 

realytech-juhend-kiirtest

 1. Laske enne testi läbiviimist katsevahendil, proovil ja ekstraheerimise puhverlahusel toatemperatuuriga (15– 30 °C) ühtlustuda. Ärge pange vähemalt 10 minutit enne süljeproovi võtmist midagi suhu, sealhulgas toitu, jooki, närimiskummi, tubakat, vett ega suuvett.
 2. Sülitage süljekogumistassi/-kotti piisavalt sülge.
 3. Võtke ekstraheerimistoru ja ekstraheerimispuhvri ampull, eemaldage ekstraheerimispuhvri kork ning valage kogu ekstraheerimise puhverlahus ekstraheerimistorusse.
 4. Tõmmake süljekogumistassi seest tilgutiga piisavalt palju sülge. Veenduge, et vedeliku tase ei ületaks alumise õhkpadja ja plasttoru vahelist tunnelit. Kandke kogu plasttorus olev sülg ekstraheerimistorusse.
 5. Sulgege ekstraheerimistoru ühe otsikuga ning raputage ekstraheerimistoru ettevaatlikult umbes 5 sekundit vertikaalses asendis, et sülg ekstraheerimispuhvriga hästi seguneks. Voltige kasutatud süljekogumistass/kott pooleks ja visake vastavalt kohalikele jäätmekäitlusnõuetele meditsiinilise prügina kilekotis ära.
 6. Eemaldage katseseade suletud fooliumpakendist ja kasutage seda võimalikult kiiresti. Parimad tulemused saavutatakse, kui analüüs viiakse läbi kohe pärast fooliumpakendi avamist. Asetage katseseade puhtale ja tasasele pinnale. Võtke ekstraheerimistoru vertikaalselt kätte ja tilgutage 3 tilka testkasseti prooviavasse. Käivitage taimer.
 7. Lugege tulemust 10~20 minuti pärast, kuid mitte hiljem kui 20 minuti pärast.

Tulemuste lugemine:

 

 1. POSITIIVNE: Üks punane joon ilmub kontrollpiirkonda (C) ja üks punane joon testpiirkonda (T). Värvitoon võib varieeruda, kuid isegi nõrgalt nähtavat joont tuleks alati lugeda positiivseks tulemuseks.
 2. NEGATIIVNE: Kontrollpiirkonnas (C) ilmub nähtavale üks punane joon ja testpiirkonnas (T) ei teki joont. Negatiivne tulemus näitab, et proovis pole uue koroonaviiruse osakesi, või jääb viirusosakeste arv alla tuvastatava vahemiku.
 3. KEHTETU: Kontrollpiirkonda (C) ei ilmu punast joont. Test on kehtetu, isegi kui testpiirkonnas (T) on joon. Kontrolljoone kehtetuse kõige tõenäolisemad põhjused on ebapiisav proovimaht või valed protseduurimeetodid. Vaadake testimisprotseduur üle ja korrake testi uue testkassetiga. Probleemi püsimisel katkestage testikomplekti kasutamine kohe ja pöörduge kohaliku edasimüüja poole.

Ettevaatusabinõud:

 • Test on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.
 • Ärge kasutage testi pärast aegumiskuupäeva möödumist.
 • Enne kasutamist veenduge, et katseseadet sisaldav fooliumkott ei ole kahjustada saanud.
 • Tehke test toatemperatuuril 15–30 °C.
 • Kandke proovide võtmisel kindaid. Vältige reagentmembraani ja proovipinna puudutamist.
 • Kõiki proove ja kasutatud tarvikuid tuleb käsitseda nakkusohtlikena ning vastavalt kohalikele jäätmekäitlusnõuetele ära visata.
 • Vältige veriste proovide kasutamist.

Säilitage Uue Koroonaviiruse (SARS-CoV-2) Antigeeni Kiirtestikomplekti (süljest) toatemperatuuril või külmkapis (2-30°C).

Ärge sügavkülmutage.

Kõik reagendid on stabiilsed kuni nende ümbrisel ja puhverampullil märgitud säilivustähtajani.

Bränd

RealyTech

Küsi hulgipakkumist