Enesetestimiseks süljeprooviga kiirtest Alltest

2,90

Süljeprooviga ning kodukasutusloaga!

Alltest antigeeni kiirtest.

 • Tuvastab 15 minutiga COVID-19 olemasolu.
 • Puudub ebameeldiv kokkupuude vatitikkudega.
 • Regulaarse testimisega on alati kindlus ja meelerahu.
 • Täpsus 97%
 • Spetsiifilisus 99,3%
 • Tundlikkus 90,1%

Notified Body ehk teavitatud asutuse sertifikaadiga CE1434

NB! Positiivse tulemuse korral teavita perearsti või võta ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220.

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Üks väheseid süljeprooviga antigeeni kiirteste Eesti turul, mis on mõeldud enesetestimiseks (kodukasutusloaga).

  Test on mõeldud süljeproovide iseseisvaks kogumiseks kodus sümptomitega inimestele, kellel kahtlustatakse COVID-19 nakkust.

  • Tulemus 15 minutiga
  • Mugavalt süljeprooviga tehtav
  • Notified Body ehk teavitatud asutuse sertifikaadiga CE1434

  Kuidas kiirtesti teha?

  Vähemalt 10 minutit enne süljeproovi kogumist ei tohi suhu mitte midagi panna, sealhulgas ei tohi midagi süüa, juua ega tarbida tubakatooteid. Vähemalt 20 sekundit enne testi tegemist peske käsi seebi ja veega. Kui seep ja vesi pole kättesaadavad, kasutage vähemalt 60% alkoholisisaldusega kätepuhastusvahendit.

  1. Proovi võtmine

  • Eemaldage lehter ja plasttoru; paigaldage lehter torule.

  Köhige sügavalt 3–5 korda. Märkus: Köhimise ajal kandke näomaski või katke suu ja nina salvrätiga ning hoidke teiste inimestega distantsi.

  • Sülitage ettevaatlikult lehtrisse.

  Sülg (mullivaba) peab ulatuma skaalamärgil kõrguseni. Märkus: kui kogutud pole piisavalt süljevedelikku, korrake eespool esitatud proovi kogumise samme. Asetage kasutatud lehter plastmaterjalist bioohutuse kotti. juscheck-kiirtesti-kasutamine

  2. Proovi ettevalmistamine

  • Puhvri avamiseks rebige ja lisage terve puhver süljevedelikuga katseklaasi.

  Paigaldage katseklaasile kork. Hea segunemise tagamiseks pigistage katseklaasi ettevaatlikult 10–15 korda. juscheck-kiirtesti-kasutamine-2

  3. Testimine

  • Eemaldage katseseade suletud fooliumkotist ja kasutage seda ühe tunni jooksul.

  Parimad tulemused on tagatud siis, kui test sooritatakse viivitamatult pärast fooliumkoti avamist.

  • Asetage proovikassett ühtlasele tasasele pinnale.
  • Pöörake katseklaas ümber ja lisage katseseadme osale, mis on märgitud tähega „S“, kaks tilka lahust ning käivitage seejärel taimer.

  Proovikassetti ei tohi testi ajal liigutada.

  4. Tulemus

  • Vaadake tulemust 15 minuti pärast.

  Tulemus ei ole pärast 20 minuti möödumist enam usaldusväärne.

  • Pärast testi tegemist asetage kõik testikomplekti komponendid plastmaterjalist bioohutuse kotti ja kõrvaldage see vastavalt kohalikele eeskirjadele.

  Komplekti kasutatud komponente ei tohi uuesti kasutada.

  juscheck-kiirtesti-kasutamine-4

  Küsimused ja vastused

  Kuidas olla kindel, et test õnnestus?

  COVID-19 antigeeni kiirtest on kiire kromatograafiline immunoloogiline analüüs SARS-CoV-2 antigeenide tuvastamiseks inimese süljevedelikus. Kui ilmub kontrolljoon (C), tähendab see, et testiseade töötab nõuetekohaselt.

  Kui kaua läheb tulemuste saamiseks aega?

  Tulemusi on võimalik lugeda 15 minuti pärast, kui kontrollalale (C) on ilmunud värviline joon. Pärast 20 minuti möödumist ei tohi tulemusi enam lugeda.

  Millal on parim aeg testi tegemiseks?

  Testi võib teha igal ajal. Siiski on soovitatav koguda esimene süljeproov hommikul.

  Kas tulemus võib olla vale? Kas on tegureid, mis võivad testitulemust mõjutada?

  Tulemused on täpsed vaid juhul, kui kasutatakse inimese värsket süljevedelikku ja järgitakse hoolikalt juhiseid. Hoolimata sellest võib tulemus olla ikkagi vale. Muud kui SARS-CoV-2 koroonaviiruse tüved või muud häirivad tegurid võivad anda esialgse positiivse tulemuse.

  Kuidas testi mõista, kui joonte värv ja intensiivsus on erinevad?

  Joonte värv ja intensiivsus ei ole tulemuse tõlgendamisel olulised. Test on positiivne hoolimata testjoone (T) värvi intensiivsusest.

  Mida pean tegema, kui testi tulemus on positiivne?

  Positiivne tulemus tähendab seda, et SARS-CoV-2 antigeenid on olemas. Positiivne tulemus tähendab seda, et suure tõenäosusega on teil COVID-19 ja tulemust peab kinnitama. Alustage viivitamatult eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele kohe ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse PCR kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

  Mida teha, kui tulemus on negatiivne?

  Negatiivne tulemuse tähendab seda, et olete negatiivne või on viiruse osakaal liiga madal, et seda saaks testiga tuvastada. Siiski on võimalik, et käesolev test annab negatiivse tulemuse, mis on mõningate COVID-19 viirusega inimeste puhul vale (valenegatiivne). See tähendab, et kuigi test on negatiivne, võib teil ikkagi olla COVID-19. Kui teil esinevad sümptomid nagu peavalu, migreenid, palavik, lõhna- või maitsemeele kadumine, siis võtke vastavalt kohaliku ametiasutuse juhistele ühendust lähima tervishoiuasutusega. Lisaks võite end uue testikomplektiga uuesti testida. Kahtluse korral korrake testi 1–2 päeva pärast uuesti, sest koroonaviirust pole võimalik kõikide nakkusfaaside puhul täpselt tuvastada. Distantsi- ja hügieenireegleid peab endiselt järgima. Isegi negatiivse testitulemuse korral peab järgima distantsi- ja hügieenireegleid. Rände/reisimise, ürituste külastamise jne reeglite järgimine peab vastama kohalikele COVIDi juhistele/nõuetele.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Enesetestimiseks süljeprooviga kiirtest Alltest”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 6970277518161 Kategooriad: , ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria