Ultraheli hambahari Megasonex

Kuumakse alates 3.74 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

139.00

Megasonex ultraheli hambahari on tavalisest elektrilisest hambaharjast tunduvalt efektiivsem hambakatu eemaldamisel ning igemevigastuste ja -ärrituste vähendamisel!

• Megasonex Ultraheli hambahari oskab meelde tuletada, et igalt poolt tuleb oma hambaid võrdselt pesta. Selleks on olemas 30-sekundiline taimer, mis lülitab harja pooleks sekundiks välja ja paneb uuesti tööle.
• Liigutuste arv on 192 000 000 (96 000 000 ultrahelivõnget).
• Megasonex Ultraheli hambahari aitab parandada igemete tervist, võtab tõhusalt maha hambakatu ning teeb hambad siledamaks ja läikivamaks.
• Reisimisvutlar on kaasas.
On olemas kolm reziimi:
96 000 000 ultrahelivõnget + 18 000 kõrvale kuuldavat võnget vibratsiooni näol
96 000 000 ultrahelivõnget + 9000 kõrvale kuuldavat võnget vibratsiooni näol
96 000 000 mln ultrahelivõnget

Laos saadaval : 2 Müüdud : 3

2 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 29.09.2021 Tootekood: MEGASONEX Kategooriad: ,

Kujuta ette hambaharja, mis töötab 1,6MHz võngete sagedusel ning edastab 96 000 000 ultrahelivõnget (192 000 000 liigutust) minutis, kuid on samas oma klassi õrnemaid hambaharju. Spetsiaalne kuju muudab lihtsaks ka kõige raskemini ligipääsetavate kohtade puhastamise ning tagab seega erakordse puhtuse. Teaduslikult on tõesatud, et Megasonexi Ultraheli hambahari koos ultraheli funktsiooniga eemaldab täielikult hambal olevad bakterid. Hambaarstide poolt kiidetud hari sobib kasutamiseks igaühele ning igapäevane kasutamine aitab ära hoida hambaaukude teket.

Inspireerituna luksuslike täitesulepeade disainist, paneb vaid 88 g kaaluv hari unustama, et hoiad käes võimsat ultraheliseadeldist. Tänu tasakaalustatud disainile ja voolujoonelisele, mille eest on hoolt kandnud California ja Jaapani juhtivad disainerid, on hammaste harjamine mõnusam, kui kunagi varem.

Tänu universaalse sisendpingega laadijale, vastupidavale põrutuskindlale korpusele ning kompaktsetele, pea igasse hügieenitarvete kotti mahtuvate mõõtudele on Megasonex hambahari suurepärane reisikaaslane igal pool, kuhu satud.

Luues kvaliteetset toodet, mis kestaks kaua, ei ole tehtud ühtki järeleandmist. Tänu patenteeritud SmartCircuit™ tehnoloogiale tarbib toode energiat vähehaaval, lülitades toite välja, kui seda parasjagu vaja pole. Rahvusvaheliste keskkonnastandardite järgimine ning taaskasutatav tootepakend aitavad tagada, et hambaharja ökoloogiline jalajälg on võimalikult väike.

Tootekood

MEGASONEX

Küsi hulgipakkumist