Vaarikaseemneõli 100ml

24.90

100 ml
HOIA vaarikaseemneõli on kvaliteetne, külmpressitud, rafineerimata ja kiiresti imenduv õli, mis aitab hoida nahka pehme, elastse, siidiselt sileda ja niisutatuna. Vaarikaseemneõli sisaldab rikkalikult eriti võimsat antioksüdanti, E-vitamiini, mis toniseerib nahka ja pidurdab vananemisprotsesse. Õli sisaldab ka erakordselt palju asendamatuid rasvhappeid (Omega 3 ja Omega 6), mis leevendavad naha punetust, ketendust, ekseemi, nahaärritusi ja paljusid teisi nahaprobleeme. Õli on põletikuvastaste ja tervendavate omadusega, see aitab võidelda erinevate naha kahjustustega ning parandab jumet, naha elastsust ja tekstuuri.

Vaarikaseemneõli aitab hoida nahka terve ja säravana ning kaitseb seda keskkonna kahjulike mõjude eest, õlil on ka looduslik päikesekaitsefaktor, hinnanguliselt on vaarikaseemneõli looduslik SPF umbes 28-50.
PS! Vaarikaseemneõli on ka võtmekomponent HOIA Päevitusõli koostises.

Vaarikaseemneõli ei ummista poore ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas väsinud, tundlikule, küpsele, kuivale ja kahjustatud nahale aga ka rasusele ja kombineeritud nahale.  Vaarikaseemneõli on kerge, imendub kiiresti ja muudab naha siidiselt siledaks ja pehmeks.

Kasutamine: Kanna mõned tilgad õli näole ja masseeri kuni imendumiseni. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta õli õhtul peale näo puhastamist ja enne magamaminekut öökreemi asemel. Vaarikaseemneõli on väga rikkaliku koostisega ning sellepärast ei pea sa suure tõenäosusega järgmisel hommikul kasutama ka päevakreemi, seega sobib vaarikaseemneõli asendama nii sinu öö- kui päevakreemi. Õli võib kasutada ka käte-või kehakreemi asemel, sest sellel on suurepärased niisutavad ja hooldavad omadused!

Hoida jahedas või toatemperatuuril, kuivas ja eemal otsesest päikesevalgusest.

Marimell: “Imeline toode, mu nägu pole kunagi nii heas korras olnud. Ja praegu ma isegi ei õlita enam iga päev. See niisutab nii hästi, et saan päeva ilma õlitamata olla.”

Anneli: “Ostsin kohe suure pudeli, mis on ka peagi otsakorral. Pean tõdema, et parim hellitus seni minu näonahale. Kes seni pole proovinud siis soovitan soojalt. Aitäh armas Hoia nende imelista toodete eest.”

RUS: Масло из семян малины HOIA сделано в феврале 2018 г. Качественное нерафинированное масло холодного отжима быстро впитывается, и кожа становится мягкой, эластичной, безупречно гладкой и увлажнённой. Семена малины содержат огромное количество мощного антиоксиданта — витамина Е, который тонизирует кожу и замедляет процессы старения. Масло также исключительно богато жирными кислотами омега-3 и омега-6, которые убирают покраснение, шелушение, экзему, раздражение и помогают со многими другими проблемами кожи. Масло обладает противовоспалительными и целительными свойствами, помогает бороться с повреждениями кожи, улучшает цвет и текстуру кожи, повышает эластичность.

Масло семян малины поддерживает здоровье и блеск кожи и защищает её от негативного воздействия окружающей среды. Природный солнцезащитный фактор масла находится предположительно в пределах SPF 28–50. Масло семян малины — это основной компонент в составе масла для загара HOIA.

Масло семян малины не забивает поры и подходит для всех типов кожи, в т.ч. усталой, чувствительной, зрелой, сухой и повреждённой, а также жирной и комбинированной кожи. Масло семян малины лёгкое, быстро впитывается и делает кожу гладкой и бархатистой.

Применение: нанести несколько капель и втирать до впитывания. Для лучшего эффекта использовать масло вечером после очищения лица и перед сном вместо ночного крема. Масло семян малины отличается необыкновенно богатым содержанием различных веществ, что избавляет от необходимости наносить дневной крем, т.е. оно заменяет и дневной, и ночной крем. Масло также можно использовать вместо крема для рук или тела — это прекрасное увлажнение и уход!

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 01.10.2021 Tootekood: 489a84681ba3 Kategooriad: , ,

HOIA vaarikaseemneõli on kvaliteetne, külmpressitud, rafneerimata ja kiiresti imenduv õli, mis aitab hoida nahka pehme, elastse, siidiselt sileda ja niisutatuna. Vaarikaseemneõli sisaldab rikkalikult eriti võimsat antioksüdanti E vitamiini, mis toniseerib nahka ja pidurdab vananemisprotsesse. Õli sisaldab ka erakordselt palju asendamatuid rasvhappeid (Omega 3 ja Omega 6), mis leevendavad naha punetust, ketendust, ekseemi, nahaärritusi ja paljusid teisi nahaprobleeme. Õli on põletikuvastaste ja tervendavate omadusega, see aitab võidelda erinevate naha kahjustustega ning parandab naha elastust, jumet ja tekstuuri.

Vaarikaseemneõli aitab hoida nahka terve ja säravana ning kaitseb seda keskkonna kahjulike mõjude eest, selle niisutavad  Vaarikaseemneõlil on ka looduslik päikesekaitsefaktor, hinnanguliselt on sellel imelisel õlil looduslik SPF umbes 28-50.

PS! Troopilises kliimas tuleb vaarikaseemneõli kasutada ettevaatusega! Väikesed lapsed ja heleda nahaga inimesed peaksid siiski kasutama intensiivse päikese käes tugevama kaitsefaktoriga kaitsevahendeid ja kaitseriietust.

Õli ei ummista poore ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas väsinud, tundlikule, küpsele ja kahjustatud nahale. Õli imendub kiiresti ja ei jäta nahka rasvaseks, õli sobib ideaalselt kuivale, tundlikule, väsinud, küpsele ja kahjustatud nahale, kuid ka rasusele ja kombineeritud nahale, see õli on kerge, imendub kiiresti ja muudab naha siidiselt siledaks ja pehmeks.

 

PS! Vaarikaseemneõli on ka võtmekomponent HOIA Päevitusõli koostises.

Kasutamine:
Hoida temperatuuril alla 25C  ja eemal otsesest päikesevalgusest.

 

HOIA vaarikaseemneõli

on kvaliteetne, külmpressitud, rafneerimata ja kiiresti imenduv õli, mis aitab hoida nahka pehme, elastse, siidiselt sileda ja niisutatuna. Vaarikaseemneõli sisaldab rikkalikult eriti võimsat antioksüdanti E vitamiini, mis toniseerib nahka ja pidurdab vananemisprotsesse. Õli sisaldab ka erakordselt palju asendamatuid rasvhappeid (Omega 3 ja Omega 6), mis leevendavad naha punetust, ketendust, ekseemi, nahaärritusi ja paljusid teisi nahaprobleeme. Õli on põletikuvastaste ja tervendavate omadusega, see aitab võidelda erinevate naha kahjustustega ning parandab naha elastust, jumet ja tekstuuri.

Vaarikaseemne aitab hoida nahka terve ja säravana ning kaitseb seda keskkonna kahjulike mõjude eest, selle niisutavad  Vaarikaseemneõlil on ka looduslik päikesekaitsefaktor, hinnanguliselt on vaarikaseemneõli looduslik SPF umbes 28-50.

Õli ei ummista poore ja sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas väsinud, tundlikule, küpsele ja kahjustatud nahale. Õli imendub kiiresti ja ei jäta nahka rasvaseks.  Vaarikaseemne õli sobib ideaalselt kuivale, tundlikule, väsinud, küpsele ja kahjustatud nahale, kuid ka rasusele ja kombineeritud nahale. Vaarikaseemneõli on kerge, imendub kiiresti ja muudab naha siidiselt siledaks ja pehmeks.

Kasutamine:
Hoida temperatuuril alla 25C  ja eemal otsesest päikesevalgusest.

 

 

Koostisosad:
Koostisosad/Ingredients: Rubus Ideasus Seed oil.
Coldpressed and unrefined.

Bränd

HOIA Bio

Küsi hulgipakkumist