Vahavaba autokerekaitse GoGoNano Liquid Skin 150ml

22.95

Liquid Skin hoiab Sinu sõiduvahendit kriimustuste, tolmu ja määrdumise eest ning tagab kauakestva läike, samuti parandab vahend sõidukile juba tekkinud mikrokriimud, muudab lihtsamaks velgede poleerimise ning aitab vältida värvi tuhmumist. Sõiduk muutub märgatavalt lihtsamini puhastatavaks ilma erineva keemiata!

Kõikidele sõidukitele mõeldud vahavaba autokerekaitse GoGoNano Liquid Skin

Liquid Skin on nanotehnoloogial põhinev vahavaba pihustatav kaitsevahend, mis ühildub sõiduki eksterjööriga ning moodustab pinnale ja selle sisekiududesse üliõhukese silmale nähtamatu kaitsva kihi. Toote universaalne koostis laseb sel toimida sõiduki erinevatel pindadel, nii kaob vajadus eraldi klaasi- ja kerekaitsevahendite järele. Liquid Skini tekitatav kaitsekiht hoiab kriimustuste, tolmu ja määrdumise eest ning tagab kauakestva läike, samuti parandab vahend sõidukile juba tekkinud mikrokriimud, muudab lihtsamaks velgede poleerimise ning aitab vältida värvi tuhmumist. Tänu autoklaaside Liquid Skiniga töötlemisele jäätuvad need talvel tavalisest vähemal määral ning klaase on lihtsam puhastada.

Liquid Skin kaitse
Autokerekaitse Liquid Skin sobib kasutamiseks kõikide sõiduvahendite keredel, klaasidel, velgedel ning plastikpindadel, sealhulgas võib toodet kasutada jalgratastel, lennukitel ja paatidel. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud. Sõiduki uueväärse välimuse säilitamiseks soovitame Liquid Skini kerele kanda iga 3-6 kuu järel.

Toode on valmistatud vee baasil ning on tervisele ohutu ja loodussõbralik.

Liquid Skini peamised tugevused:

*Särav läige, poleeritud efekt
*Kriimustuskindlus, sile pind
*Vett tõrjuv pind
*Antistaatiline, tolmu tõrjuv pind
*Isepuhastuv
*Täidab autokere pinnal, klaasil või velgedel esinevad mikrokriimud

Komplekti kuulub:

3 x 150ml GoGoNano vahavaba autokerekaitse Liquid Skin
3 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm
3 x Ülipehme mikrofiiberlapp 40 x 40 cm

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 10.12.2021 Tootekood: 4748001005063 Kategooriad: ,
Bränd

GoGoNano

Küsi hulgipakkumist