Rasedustest, Testera

4,90

Rasedustesti täpsus 99%

Kuidas testi kasutada?

 • Test vii läbi esimese varahommikuse uriiniga, kuna see sisaldab kõige kõrgemas kontsentratsioonis hCG hormooni.
 • Testida saad testipulgaga, hoides seda uriinioja all 2-3 sekundit, või kogudes uriini topsi.
 • Testipulk lase topsi kogutud uriini sisse 3 sekundiks.
 • Tulemused on lugemiseks valmis 3 minuti pärast. 

PAKIS: 1 TEST

Kui soovid rasestuda, siis leidmaks selle jaoks parimat aega, kasuta ovulatsiooni kiirtesti.

Kui aga ei soovi rasestuda, siis kvaliteetsed kondoomid leiat siit :)

EST KASUTUSJUHEND

+
 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    Eeldatav tarnaeg: märts 05 – märts 09
    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  Rasedustest.

  Test võimaldab tuvastada raseduse 9-15 päeval peale viljastumist. Testi täpsus – 99%.

  Rasedustesti eelised.

  Rasedustesti tundlikkus tähendab, et test tuvastab raseduse isegi minimaalse nn rasedushormooni tõusu korral uriinis – tasemel vaid 25 IU hCG/l. Testi võid teha isegi mitu päeva enne järgmise menstruatsiooni algust.

  Mida tähendab testi tundlikkus?

  hCG (koorioni gonadotropiin) on hormoon, mida leidub terve naise uriinis. Mitteraseda naise puhul on see alla 3 IU/l. hCG hormooni tase hakkab kiiresti tõusma juba esimestel raseduspäevadel. Pärast lapse sündi langeb hCG hormoonitase paari nädalaga normaalsele tasemele.

  Kuidas testi kasutada?

  • Test vii läbi esimese varahommikuse uriiniga, kuna see sisaldab kõige kõrgemas kontsentratsioonis hCG hormooni.
  • Testida saad testipulgaga, hoides seda uriinioja all 2-3 sekundit, või kogudes uriini topsi.
  • Testipulk lase topsi kogutud uriini sisse 3 sekundiks.
  • Tulemused on lugemiseks valmis 3 minuti pärast.

  Kuidas see rasedustest toimib?

  hCG raseduse suurendatud tundlikkuse kiirtest tuvastab teie uriinis hormooni, mida teie keha raseduse ajal toodab (hCG). Raseduse edenedes suureneb rasedushormooni hulk.

  Millal testi teha?

  Testi saate teha igal ajal; aga kui olete rase, sisaldab esimene hommikune uriin kõige rohkem rasedushormooni.

  Kas ma pean testima esimese hommikuse uriiniga?

  Kuigi saate testida igal kellaajal, on teie esimene hommikune uriin tavaliselt päeva kõige kontsentreeritum ja selles on kõige rohkem hCG-d.

  Kui täpne on see rasedustest?

  Viidi läbi kliiniline hindamine, milles võrreldi hCG raseduse suurendatud tundlikkuse kiirtesti saadud tulemusi teise kaubanduslikult saadava uriini hCG testiga. Tarbijate kliiniline uuring hõlmas 358 uriiniproovi: mõlemad testid tuvastasid 150 positiivset ja 208 negatiivset tulemust. Tulemused näitasid selle rasedustesti üldist täpsust >99%.

  Kui tundlik on rasedustest?

  Rasedustest tuvastab hCG uriinis kontsentratsioonil 25 mIU/mL või rohkem.

  Mida teha, kui tulemus näitab, et olen rase?

  See tähendab, et teie uriin sisaldab hCG-d ja olete tõenäoliselt rase. Pöörduge oma arsti poole, et kinnitada, et olete rase, ja arutada, mida peaksite edasi tegema.

  Kuidas ma tean, et tegin testi õigesti?

  Värvilise joone ilmumine kontrolljoone piirkonnas (C) näitab, et järgisite testimisprotseduuri õigesti ja uriini määrati õiges koguses.

  Mida teha, kui tulemus näitab, et ma ei ole rase?

  See tähendab, et teie uriinis ei ole hCG-d tuvastatud ja tõenäoliselt te ei ole rase. Kui teil ei alga nädala jooksul päevi, korrake testi. Kui pärast testi kordamist saate sama tulemuse, kuid menstruatsiooni ikka ei ole, peaksite pöörduma oma arsti poole. PIIRANGUD Enne mis tahes meditsiiniliste otsuste tegemist pidage nõu oma arstiga.
  • hCG-d sisaldavad ravimid (nagu Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL) võivad anda valepositiivse tulemuse. Alkohol, suukaudsed kontratseptiivid, valuvaigistid, antibiootikumid või hormoonravi, mis ei sisalda hCG-d, ei tohiks testi tulemust mõjutada.
  • Väga lahjendatud uriiniproovid, mida näitab madal erikaal, ei pruugi sisaldada tüüpilist hCG taset. Kui kahtlustatakse endiselt rasedust, tuleb 48 tunni pärast võtta esimene hommikune uriin ja rasedustest uuesti teha.
  • Kohe peale rasestumist on uriiniproovides väga madal hCG tase (alla 50 mIU/ml). Kuna aga märkimisväärne arv rasedusi esimesel trimestril katkeb loomulikel põhjustel, tuleks nõrgalt positiivset testitulemust kinnitada uuesti testimisega esimese hommikuse uriiniprooviga, mis on kogutud 48 tundi hiljem.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Rasedustest, Testera”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 6936983119139 Kategooriad: , , ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria