Hambapastad ja hambaharjad lastele - Medifum - heaolu algab siit
Filtreeri

Näitan 1–20 tulemust 37-st

Hambapastad ja hambaharjad lastele on spetsiaalselt mõeldud laste arenevatele hammastele.

Hambapasta lastele on vähem abrasiivne kui täiskasvanute hambapasta.

Bebble hambapasta lastele on fluoriidi- ja säilitusainetevaba, mistõttu sobib juba väga noorelt ja on allaneelamisel kahjutu.

Hambapasta lastele võiks sisaldab see ka spetsiaalseid koostisosi, mis aitavad vähendada hambakahjustusi ja tugevdada hambaemaili.

Laste hambapasta on saadaval mitmesugustes maitsetes, näiteks banaanimaitseline ja maasikamaitseline, et muuta hammaste harjamine lastele meeldivamaks.

Alla 6-aastaste laste puhul on oluline kasutada laste hambapastat, sest täiskasvanute hambapasta võib olla nende arenevate hammaste jaoks liiga abrasiivne.

Beebi esimene hambapesu

  • Kandke herneterasuurune kogus hambapastat piimahamba- või sõrmeharjale.
  • Puhastage õrnalt hambaid, igemeid ja keelt.
  • Loputage veega.
  • Pärast kasutamist sulgege hambapasta tuub.
  • Kasutage alati spetsiaalset hambaharja, mis vastab teie lapse vanusele.

Otsige väikese pea ja õhukeste harjastega hambaharju ning väikestele kätele sobivaid ergonoomilisi käepidemeid.

Imiku hambaharja, nagu ka täiskasvanu oma, tuleks vahetada vähemalt neli korda aastas või vastavalt tootja soovitustele.

Olge oma lapsele alati eeskujuks, modelleerides tavapärast suuhügieeni rutiini.

Esialgu suhtub teie laps tõenäoliselt kogu protsessi kui uudset ja lõbusat mängu; nad hõõruvad igemeid, närivad hambaharja ja neelavad hambapasta alla.

Ärge laske sellel end heidutada.

Olge toetav, kannatlik ja positiivne.

Kui teie laps kasvab ja saavutab kontrolli oma neelamisrefleksi üle (umbes 3. eluaastal), on tema hammaste õige harjamine muutunud loomulikuks.

Kui teie lapsel hakkavad tekkima jäävhambad, umbes 5-6-aastaselt, võite hakata kasutama hambapastat, mis sisaldab aktiivseid hambaaukude vastaseid koostisosi.

Seni jälgige tähelepanelikult, kui hästi teie laps hambaid peseb, aidake vajadusel ja kasutage looduslike põletikuvastaste koostisosadega hambapastasid.