KKK - Medifum - heaolu algab siit
✔ Kontoga kõik hinnad -9% ✔ Konto loomisega 2€ osturaha! ✔ Iga tellimusega kogud preemiapunkte.

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui teil peale KKK-ga tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega. Kontaktid on leitavad siit!

Jõudis kohale tellimus aga osa asju puudu?

Võimalik, et tooted saadeti mitme pakiga ning teine pakk tuleb sellisel juhul mõne aja jooksul järgi. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega!

Palju maksab transport?

Toodete transpordi maksumus sõltub toodete kaalust ja pakiarvust. Täpne hind on nähtaval ostukorvis.

Kiiresti mu kaup kohale jõuab?

Üldiselt Medifum.ee e-poes täpne tarneaeg märgitud toote kirjelduses.

Kaugel on mu saadetis?

Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatusest siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil info@medifum.ee või kiirete küsimuste korral helistage (+372) 630 7050.

Saatsin e-maili, kuid pole veel vastust saanud?

E-mailidele vastame üldjuhul tööpäevadel esimesel võimalusel, kuid kiirete küsimuste korral on klienditugi saadaval numbril (+372) 630 7050.

Tellitud toode ei sobi mulle?

Tagastamine on medifum.ee e-poes alati klientidele tasuta! Kui kaup teile mistahes põhjusel ei sobi siis palun täitke taganemisavaldus, mis on leitav siit!

Soovin üksikut toodet, kuid müügis on ainult komplekt. 

Kui toode ei ole eraldi leitav meie e-poest siis sellisel juhul ongi tegu tootekomplektina ning meil ei ole võimalik neid üksikult tellida.

Kas teie tooted on kvaliteetsed?

Turu usaldusväärseima müüjana läbime me stabiilselt Eesti ametkondade poolt läbiviidavaid kontrolle meditsiinitoodetele ning testime ka kõik müüdavad kaubad ise EKUK laborites üle. Saame kinnitada, et meilt saadaval isikukaitsevahendid vastavad nõuetele ning on läbinud vajalikud kontrollid.