Medifum.ee on Eesti populaarseim tervisetoodete veebiplatvorm, pakkudes turuliidrina alati laia kaubavalikut, parimat hinda ja turvalist ning kvaliteetset ostukogemust.

Meie tegevuseks on meditsiini ja tervisetoodete importimine, tootmine ja müük. Teeme koostööd mitmete rahvusvaheliselt tuntud meditsiinivahendite tootjatega ja meil on palju tooteid, mille puhul oleme kas ise tootjad või ametlikud maaletoojad ja levitajad. Seetõttu saame pakkuda turu parimat hinda ning kiiret tarneaega, milleks on üldjuhul vaid 1 päev!

Meie tooted on sertifitseeritud ja vastavad Euroopa Liidus kehtivatele standarditele ning kvaliteedinõuetele. Meie kaubavalik on pidevalt täienev ja uuenev, populaarsemaid tooteid on võimalik osta ka laokaubana. Suuremate koguste puhul tasub kindlasti küsida eripakkumist.

Meie eelised:

  • Väga lai toodete valik ja parimad hinnad
  • Mugav tellimiskeskkond
  • Turvaline ostukoht
  • Parim klienditeenindus
  • Ainult kvaliteetsed tooted tunnustatud tootjatelt
  • Hooaja- ja eripakkumised
  • Garantii ja kaupade tagastamise võimalus vastavalt seadusele
  • Püsikliendi soodusprogramm

Meie kliendid on meie jaoks kõige tähtsamad ja me hoolitseme selle eest, et ostukogemust oleks alati tasemel ja meie kliendid rahul ning õnnelikud. Vastame alati võimalikult kiiresti oma klientide küsimustele ja leiame alati lahenduse.

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile e-kiri: info@medifum.ee või helista +372 6 999 443.

Meie ettevõttest

Commerce Trading OÜ 100% Eesti kapitalil põhinev grupp, mis haldab mitmeid e-poode Eestis, Soomes, Lätis ning Leedus. Commerce Trading OÜ tegutseb alates 2017 aastast ning me impordime ja teostame hulgimüüki üle 300 000 erinevale tootele üle Euroopa.

Alates 1. detsembrist 2020 kaasas Commerce Trading OÜ oma tegevusse rahvusvahelise ärivõrgustikuga partneri European Medical Group OÜ ning koos asutati ühisettevõte Medifum Group OÜ, millele kuulub Medifum.ee veebiplatvorm ja kaubamärk.

Selle sammuga soovime kindlustada Medifum.ee turuliidri positsiooni isikukaitsevahendite ning tervisetoodete müüjana Eestis ning planeeritud laienemise käigus Lätis, Leedus, Soomes ja teistes Euroopa Liidu riikides.

Miks eelistavad tuhanded inimesed ostlemiseks Commerce Trading OÜ grupi e-poode?

Elamus – pakume oma e-poodides laia tootevalikut, mugavat ja turvalist ostukogemust ning parimat klienditeenindust. Just seepärast olemegi turuliidrid ja selle üle uhked. Lisame oma e-poodidesse pidevalt müüki juurde uusi tooteid ning investeerime oma klientide paremasse teenindusse ja heaolusse. Täiendame pidevalt veebipoodides olevat infot, et ostu sooritades tekiks klientidel võimalikult vähe küsimusi. Meie eesmärk on teha ostlemine meie e-poodides lihtsaks, mugavamaks ja meeldejäävaks.

Suurim valik kaupu – iga meie e-poe eesmärk on pakkuda kõige laiemat valikut oma valdkonnas. Oleme teinud õigete toodete leidmise oma klientidele võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

Parimad hinnad – püüame alati pakkuda turul parimat hinda. Paljudel meie toodetel on hinnagarantii – kui näed mingit kaupa mujal odavamalt, siis võta meiega ühendust ja me teeme sulle parema pakkumise.

Lihtne ja mugav navigatsioon – meie külastaja ei eksi e-poes ära. Oleme aastatepikkuse kogemuse baasil viinud meie e-poed täiesti uuele tasemele. Loomulikult on kõik meie e-poed mobiilisõbralikud.

Turvaline ostlemine – kasutame alati kõiki oma ala parimaid turvalahendusi, kogu liiklus meie ostukohtades on krüpteeritud ning meie klientide andmed ei leki ega ei avalda me neid ilma nõusolekuta kolmandatele osapooltele. Meie grupp on E-kaubandusliidu, Eesti Võlausaldajate Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning oleme suhtluses Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga, et saaksime kindlad olla pakutud tingimuste ja lahenduste õigsuses.

Kiired tarned – tänu läbimõeldud ja hästi toimivale korraldusele suudame 90% juhtudel tarnida kaubad meie klientideni järgmiseks päevaks!

Usaldusväärsus – Aastatepikkuse tegutsemise jooksul oleme välja teeninud oma klientide usalduse, samuti on meie klientideks mitmed riigiasutused. Meie klientideks on teise hulgas: Terviseamet, erinevad linna-ja omavalitsused, Sanitex AS, Selver AS, rahandusministeerium, erinevad koolid ja lasteaiad, Officeday Estonia OÜ, Hesburger AS ja paljud teised.  Tagasiside – Me kuulame oma kliente ja soovime pidevalt paremaks muutuda.

Meie grupi e-poed 

Koduelektroonika – www.caver.ee
Probiootilised puhastusvahendid – www.probiootiline.ee
Nutiseadmete tarvikud – www.instashop.ee
Elektrilised liikurid – www.elektrilised.ee
Lemmikloomade tarbed – www.vurrud.ee
Mängurite seadmed – www.wasd.ee
Printerid ja toonerid – www.tahmakeskus.ee
Sisustus koju ja kontorisse – www.1sisustus.ee
Nutikellade tarvikud ja aktiivsusmonitorid – www.1kell.ee
Isikukaitsevahendid – www.medifum.ee