Probiootilised puhastusvahendid - Pinnad puhtad 72h - Ametlik edasimüüja
Filtreeri

Näitan 1–20 tulemust 23-st

Probiootilised puhastusvahendid

Probiootilised puhastusvahendid hoiavad sind ümbritseva keskkonna tasakaalus ning tervislikuna, kasutades looduse enda jõudu.

Probiootilised bakterid vähendavad loodusliku konkurentsi teel paljude haigustekitajate, viiruste ja seente arvukust ning eemaldab ebameeldivad lõhnad.

Desinfitseerimisained tapavad
valimatult nii head kui halvad bakterid,

mistõttu kaob looduslik tasakaal ja desinfitseerimisainete ning antibiootikumide liigkasutamise tõttu oleme kahjulike bakterite resistentsuse tohutu kasvu tunnistajaks.

Kasutades kemikaalidest pulbitsevaid koristusaineid ning hügieenitooteid oma kodus on meid ümbritsev elukeskkond muutunud resistentsete bakterite paradiisiks ning toksiliseks nii meile, kui ka meie pereliikmetele.

Pro&Bio© tooted loovad tervisele soodsa
ja stabiilse mikroflooraga elukeskkonna.

Oleme välja töötanud unikaalse probiootiliste spoorbakteritega rikastatud puhastus ja hügieeniainete tehnoloogiad, mis sobivad rakendamiseks nii kodus, tootmisettevõtetes, ühistranspordis ja ühiskondlikes hoonetes, põllumajandusüksustes kui ka meditsiiniasutustes.

Meie tootesari rajaneb kliiniliselt tõestatud toimel ja selle kasutamine loob ruumide puhastuses head tervist soodustava mikroflooraga elukeskkonna.