Chaga ekstrakt, 100 grammi

37.90

Kaitse oma keha väliste pahalaste eest!

Eestlased kutsuvad Chagat (must pässik, kasekäsn) Seente kuningaks. On tõestatud, et kasekäsna ekstraktil on viiruste ja bakterite levikut pärssiv toime. Soovitame Chagat, kui oled haigestunud või soovid tõsta oma keha loomulikku kaitsevõimet. Seente Väe Chaga on meile teadaolevalt maailma kõrgeima toimeainete sisaldusega ekstrakt.

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 27.09.2021 Tootekood: CHAGAE Kategooria:

Chaga ekstrakt

  • Põletikuvastase toimega
  • Toetab seedimist
  • Maailma kõige antioksüdandirikkam supertoit
  • Toetab tugevalt immuunsüsteemi tööd ja aitab kehal hooajaliste haiguste vastu võidelda
  • Tehtud metsikutest seentest

Meie ekstrakt on tugevalt kontsentreeritud (20:1) ning sisaldab rekordilises koguses kasulikke toimeaineid

Ekstraktid on tehtud kasutades orgaanilisi viljakehasid ning ei sisalda gluteeni, tärklist ega muid täiteaineid. Tegemist on topeltekstraktiga, mis tähendab, et kõik toimeained on kehale hästi omastatavad.

Maailmaklassi kvaliteet – meie musta pässiku ekstrakt sisaldab rekordilises koguses toimeaineid. Seente Väe valikus on maailma kõige põhjalikumalt testitud ja kontrollitud ekstraktid. See on oluline, sest toidulisandite turul on kvaliteet väga kõikuv. Teaduslikes uurimustöödes leitud kasutegurid on võimalikud ainult väga kvaliteetsete ekstraktide puhul. Kui oled otsustanud toidulisandid oma menüüsse võtta, siis väärid parimat!

Erapooletutes ja tunnustatud laborites tehtud testide tulemused leiad siit.

Anname omalt poolt kõikidele toodetele 90-päevase “raha tagasi” garantii. Kui Sa ei tunne pärast 4 nädalat ekstrakti kasutamist mingit positiivset mõju, anna teada ja kanname Sulle raha tagasi.

Koostisosad: 100 grammi Inonotus obliquus’e ekstrakti. Ekstrakt sobib taimetoitlastele ja veganitele. Pulber on väga meeldiva maitsega ning teda võib kasutada kokkamises (puder, pannkoogid, magustoidud) ja lisada erinevatele jookidele (smuutid, kakao, kohv).

Bränd

Seente vägi

Küsi hulgipakkumist