Fluorecare SARS-CoV-2, A/B-gripi ja RSV antigeeni kombineeritud testikomplekt (ninakaabe)

4,50

Gripi kiirtest, mis tuvastab nii COVID-19, A/B GRIPI kui ka RSV nakkuse.

 • Tehtav täpselt samamoodi nagu tavaline koroona kiirtest.
 • Tuvastab lisaks koroonale ka Gripp A, Gripp B ning RSV nakkuse.
 • Laos olemas.

Uudsel kombotestil on lihtsasti loetav tulemus ühel testkaardil ning vastus ilmub 10-15 minutiga.

Testimeetod juba teada ja tuntud nina eesotsa kaapega.

Laost otsas

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

   30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest:
   Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad)

   Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist.
   Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!

   Meie parima hinna kaitse ja garantii saamiseks palume sul kirjutada meie klienditoele ning saata konkurendi pakkumise koos lingiga ja/või näidata konkurendi pakkumist meie müügikonsultandile esinduses.

   Kinnitame, et kompenseerime tõendatud hinnavahe 5 tööpäeva jooksul alates meie poole pöördumisest.

   Kui sul tekkis küsimus meie parima hinna garantii kohta, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega telefoni või kirja teel.

   1.1. Ostja on kohustatud teavitama viivitamatult müüjat kirjalikult tuvastatud ilmselgetest Kauba kvaliteedi (pakendi vigastustest, koguse mittevastavusest jms) puudujääkidest, kuid hiljemalt 3 (kolme) päeva jooksul Kauba talle üleandmise päevast (vastasel juhul, kui kehtestatud tähtaeg on mööda lastud, ei ole Ostjal õigust esitada müüjale pretensioone üleantud Kauba ilmselgete puudujääkide kohta). Loetakse, et tellides sellise Kauba, on Ostja nõus ostma selle Kauba nimetatud asjaoludel ja ta ei saa tulevikus väljendada nõudeid või pretensioone Kauba pakendi vigastuste või puudujääkide kohta.

   1.2. Kaubale kehtib tootja antud kvaliteedigarantii, mille konkreetne tähtaeg (kestvus) ja (või) muud tingimused, kaasa arvatud ka tingimused garantii mitte kohaldamiseks, on nimetatud nende Kaupade kirjeldustes ja (või) koos Kaubaga esitatavates garantiiraamatutes ja (või) soetamisdokumentides.

   1.3. Kui teatud liiki Kaubale ei ole tootja kvaliteedigarantiid antud, siis kehtib nendele Kaupadele kohaldatavates õigusaktides sätestatud 24 (kahekümne nelja) kuu pikkune Kauba kvaliteedigarantii.

   1.4. Ostjal, kes on soetanud nõuetele mittevastava kvaliteediga Kauba, on omal valikul õigus:

   1.4.1. nõuda, et Kauba puudujäägid kõrvaldataks tasuta; või
   1.4.2. nõuda, et nõuetele mittevastava kvaliteediga Kaup asendataks tasuta sobiva kvaliteediga Kaubaga; või
   1.4.3. nõude, et vastavalt vähendatakse Kauba hinda; või
   1.4.4. lõpetada ühepoolselt Leping ja nõuda tasutud summa tagastamist.

  •  Transport

   Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

   ✔️ DPD pakiautomaat: 2.50€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

   ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 3,00€*
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

   ✔️ Omniva pakiautomaat: 3,00€
   Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. 
   Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

   ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€
   Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

   *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

   Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

   Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 630 7050 või saada kiri e-posti aadressil info@medifum.ee

    ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

  TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

  turvaline

  COVID-19 või GRIPP? Vastuse annab uus kolmiktest (Covid-19 kiirtest + gripitest)

  Haigusnähtudega isik võib arvata, et ta ei ole nakkav, sest kiirtest näitab negatiivset.

  Pahatihti ununeb inimestel, et on ka teisigi väga nakkavaid haigusi: Gripp A ja Gripp B.

  Kuidas siis teada saada, kas tegu on COVID-19 või hoopiski gripiga?

  Nüüd saab vastuse ühe kolmiktestiga!

  Tehtav täpselt samamoodi, nagu tavaline COVID-19 kiirtest.

  Lihtsasti loetav tulemus ühel testkaardil.

  Vastus ilmub 10-15 minutiga.

  Nina eesotsa kaapega.

  Kodukasutusloaga.

  Kiirtesti korduma kippuvad küsimused.

  1. Kuidas SARS-CoV-2 ning A-gripi ja B-gripi viiruse antigeenide kolmiktest töötab? Test on ettenähtud enda kogutud kaaperoovides SARS-CoV-2 ja/või A-gripi/B-gripi viiruseantigeenide kvalitatiivseks tuvastamiseks. Positiivne tulemus näitab, et proovis leidub SARS-CoV-2 ja/või A-gripi/B-gripi viiruse antigeene. 2. Millal tuleb testi kasutada? SARS-CoV-2 ja/või A-gripi/B-gripi viiruse antigeeni saab tuvastada ägeda hingamisteede infektsiooni korral, soovitatav on test teha siis, kui kahtlustatakse nakatumist COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirusega. 3. Kas tulemus võib olla vale? Tulemused on täpsed, kui juhiseid järgitakse hoolikalt. Siiski võib tulemus olla vale, kui proovide võtmise maht on ebapiisav või SARS-CoV-2 ning A-gripi ja B-gripi viiruse antigeenide ühiskiirtest saab enne testi tegemist märjaks või kui ekstraheerimisproovi tilkade arv on väiksem kui 3 või suurem kui 4. Lisaks on immunoloogiliste põhimõtete tõttu harvadel juhtudel võimalik, et tulemused on valed. Immunoloogilistel põhimõtetel põhinevate testide korral on alati soovitatav konsulteerida arstiga. 4. Kuidas testi mõista, kui joonte värv ja intensiivsus on erinevad? Joonte värv ja intensiivsus ei ole tulemuse tõlgendamisel olulised. Jooned peavad olema homogeensed ja selgesti nähtavad. Test on positiivne hoolimata testjoone värvi intensiivsusest. 5. Mida teha, kui tulemus on negatiivne? Negatiivne tulemuse tähendab seda, et olete negatiivne või on viiruskoormus liiga väike, et seda saaks testiga tuvastada. Siiski on võimalik, et käesolev test annab mõnel COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirusega inimesel negatiivse tulemuse, mis on vale (valenegatiivne). See tähendab, et kuigi test on negatiivne, võib teil ikkagi olla COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirus. Lisaks võite end uue testikomplektiga uuesti testida. Kahtluse korral korrake testi 1–2 päeva pärast uuesti, kuna koroonaviirust/gripiviirust pole võimalik kõikide nakkusfaaside puhul täpselt tuvastada. Distantsi- ja hügieenireegleid peab endiselt järgima. Isegi negatiivse testitulemuse korral peab järgima distantsi- ja hügieenireegleid. Rände/reisimise, ürituste külastamise jne reeglite järgimine peab vastama kohalikele COVIDi/gripi juhistele/nõuetele. 6. Mida pean tegema, kui testi tulemus on positiivne? Positiivne tulemus tähendab SARS-CoV-2 / A-gripi/B-gripi viiruse antigeenide olemasolu. Positiivsed tulemused tähendavad, et teil on suure tõenäosusega COVID-19 ja/või gripp. Jääge kohe eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele viivitamata ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse üle PCR-il põhineva kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

  1. Keerake vatipulka aeglaselt ninas 15 sekundi vältel, surudes seda ettevaatlikult vähemalt 5 korda ninasõõrme sisepinna vastu. Püüdke vatipulga otsale saada võimalikult palju sekreeti.
  2. Eemaldage vatipulk ettevaatlikult ninast.
  3. Sama vatipulga otsa kasutades võtke proov ka teisest ninasõõrmest.
  4. Asetage prooviga vatipulk proovikatsutisse, keerutage vatipulka vedelikus umbes 10 sekundi vältel ringi ja suruge selle otsa katsuti seina vastu, et vabastada vatipulgal olevad antigeenid.
  5. Lisage igasse testikasseti proovisüvendisse 2–3 tilka.
  6. Lugege tulemust 15 minuti pärast.

  0 hinnangu baasil

  0.00 üldine hinnang
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  Ole esimene kes hindab “Fluorecare SARS-CoV-2, A/B-gripi ja RSV antigeeni kombineeritud testikomplekt (ninakaabe)”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Write a review

  Tagasiside

  Keegi pole veel seda toodet hinnanud.

  SKU: 6971348761301 Kategooriad: , , ,
  Close Minu ostukorv
  Close Soovid
  Close Viimati vaatasid...
  Close
  Close
  Kategooria