Slide Antigeen kiirtest 10min Kiire, usaldusväärne ning taskukohane koroonaviiruse tuvastamise antigeen kiirtest Saligenilt TELLI TÄNA 19.90€ dummy dummy Meditsiinilised maskid Terviseametis registreeritud ning kindla kvaliteediga tooted. TYPE IIR, 4.80€ 50tk dummy Vägi sinus eneses Põhjamaade kvaliteetsemad väetoidulisandid VAATA VALIKUT dummy korduvkasutatavad maskid Mustad maskid Leia oma, erinevad suurused Hind alates 3.29€ dummy Probiootilised kätegeelid Ei kuivata nahka. Kaitseb kuni 8 tundi ning on sobilikud ka lastele VAATA VALIKUT
usaldanud
kätepuhastusjaamad desojaamad medifum riigiasutused isikukaitsevahendid
ettevõte riigiasutus medifum
bannerdva2 1

Kuidas valida sobilik respiraatori või kaitsemask ?

Vahendame teile mõned nõuanded kuidas teha targemaid otsuseid ja saada maksimum oma raha eest.

  • Osta Terviseameti või EKUK laboris kontrollitud tooteid.
    Turul on liikumas ebakvaliteetsed kaupa. Veendu, et meditsiinilised maskid oleksid kantud registrisse, et tagada ka nende tegelik toimivus.
  • Uuri tagasisidet.
    Ole kindel, et ostad turvalise ja Ausa müüja käest. Meie Commerce Trading OÜ e-poodide grupis oleme selle eest võidelnud aastaid ning usume ainult ausasse konkurentsi ning arvame, et ka teised firmad peaksid meie pealt eeskuju võtma. Meil on alati avatud suhtlus ja ausad andmed. Me ei optimeeri makse ega peta riiki. Me oleme 101% Eesti kauplejad ja 101% ausad oma klientidega.