Toeta Eesti metsa: nende toodete soetamisel istutatakse 1 puu

Koroonaviiruse kolmas laine on alanud ning toob taaskord endaga kaasa suuremad piirangud. See tähendab, et erinevad isikukaitsevahendid leiavad taas meie kõigi poolt laialdasemat kasutust.

Iga toote soetamisel istutatakse puu

Et kaitsevahendid, sealhulgas näiteks ühekordsed maskid suurendavad märkimisväärsel hulgal tekkiva prügi hulka, võiks sobivate toodete valikul lähtuda sellest, milline on võimalikest kõige keskkonnasõbralikum ehk süsinikuneutraalsem.

Medifum löönud käe Eesti roheidufirmaga makeitneutral, kellega koostöös isikukaitsevahendite soetamisel istutatakse Eesti metsa üks puu. Kõiki puid jälgitakse ja nende kasvamist toetatakse kogu eluea jooksul.

Seega pane nüüd hoolega tähele: just nende toodete soetamisel istutatakse sinu eest puu

medifum-mask

Medifum korduvkasutatav mask

Seda korduvkasutatavat maski on testitud Eesti EKUK kui ka Tartu Ülikooli laborites. Tegemist on täielikult antibakteriaalsest ja vetthülgavast kangast tehtud maskiga, mis püsib tänu mugavale kujule hästi näo ees. Kõrvakinnitusi saab reguleerida vastavalt vajadusele, samuti on maski sees traat, mida ninakujust lähtuvalt painutada saab.

Loomulikult saab maski ka masinas pesta: soovitame seda teha 60-kraadise kuumuse juures õrna tsentrifuugiga. Pesemise järel võiks maski triikida või aurutada.

BOSON kiirtest koduseks kasutamiseks

BOSON kiirtesti puhul on tegemist esimese antigeeni kiirtestiga Eestis, mis on mõeldud spetsiaalselt koduseks kasutamiseks ehk tavainimeste poolt. BOSON on Euroopa Liidus kindlaks määratud tõepärase tulemusega (verifitseeritud) antigeeni kiirtest. See garanteerib, et test töötab tootja poolt lubatud piirides.

Kiirtesti tegemine on lihtne ja tulemus täpne: testi tundlikkuseks mõõdetud 96,77%. Seetõttu soovitab ka Terviseamet kasutada enese testimiseks just koduseks kasutamiseks mõeldud kiirtesti.

Medistus Antivirus

Medistus Antivirus puuviljamaitselised imemistabletid tekitavad suu ja kurgu limaskestadele kaitsva kihi, mis takistab viirustel ja bakteritel inimorganismi siseneda ning seal paljuneda.

Medistus Antivirus on ka tõestatud COVID-19 (Sars-CoV-2) vastase toimega. On tõestatud, et esimese kümne minuti jooksul väheneb viirustiiter 99,4%.

Samuti võib imemistabletti kasutada köha ja kuiva köha leevendamiseks ning esimeste kurguvaevuste tekkimisel.

Imemistableti kasutamisel tekkiv viirusevastane barjäär aitab nakatumist vältida kõrge infektsiooniriskiga rahvarohketes kohtades nagu poed, kinod, teatrid, jõusaalid, ühistransport ning sise- ja välisruumides toimuvad muud üritused.

PUNCH Sanitizer antiseptiline sprei

PUNCH Sanitizer antiseptiline sprei on kompaktse suurusega, mistõttu sobib suurepäraselt kotti või autosse ja mahub mugavalt kaasas kandmiseks ka taskus. Tegemist on nahasõbraliku desinfitseerimisvahendiga, millega võib mugavalt puhastada nii käsi kui erinevaid kontaktpindu.

Antiseptilise desinfitseerimisvahendi kasutamine ja kaasas kandmine on algaval viiruste hooajal väga tähtis, seda eeskätt koroonaviiruse ja gripihooaja kontekstis.

Seega tee õige antiseptilise vahendi valikul kaalutletud otsus.

Pro&Bio probiootiline pesugeel

Lisaks näole ja kätele on väga oluline hoolitseda ka oma igapäevaselt kantavate riiete puhtuse eest, kuna ka need puutuvad välismõjuritega väga palju kokku. Pro&Bio riidepesugeel sobib tänu looduslikule koostisele väga hästi õrna ja tundliku nahaga inimeste ja laste pesu pesemiseks.

Probiootilise pesugeeli puhul pole vaja kasutada eraldi leotus- või pesuloputusvahendeid.

Ühtlasi sobib see pesugeel hästi kõikide kangatüüpide, sealhulgas villa, siidi ja Gore-Tex rõivaste pesemiseks erinevatel temperatuuridel vahemikus 30–60 kraadi. Tugevate plekkide puhul võib valada pesuvahendit otse plekile. Samuti võib pesugeeli kasutada käsipesuks.

Maskide mõju keskkonnale ning uudne lahendus
Tänu teile, kallid kliendid, saab Eesti mets 13 341 puu võrra rikkamaks

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Close
Close
Kategooria