Head asjad tulevad Itaaliast- funktsionaalsed taimeteed kehale ja meelele.

Itaalia orgaanilised taimeteed: miks on nad kasulikud ja millal neid juua?

Mis on mõnusam kui tass sooja ja kosutavat taimeteed? Taimetee lõhnab ja maitseb hästi ning lisaks leidub selles ohtralt vitamiine, mineraale ja antioksüdante. See on vee kõrval üks tervislikumaid jooke ja nagu vesigi, nii aitab ka taimetee kehal dehüdratsiooni vältida.

Hoolimata nimest ei valmistata taimeteed teetaimest, vaid hoopis ravimtaimede lehtedest, õitest ja juurtest. Taimeteed ja selle raviomadusi tunti juba Vana-Egiptuses ja Vana-Hiinas. Erinevalt teetaimest valmistatud joogist ei sisalda taimetee kofeiini. Taimetees ei ole ka arvestataval määral kaloreid. Seega on taimetee suurepärane ja tervislik alternatiiv kofeiini- ja suhkrurikastele jookidele.

Millised on parimad orgaanilised taimeteed?

Olenemata sellest, kas olete tee või orgaaniliste taimeteede armastaja. Tõeliselt kvaliteetse orgaanilise taimetee valmistamise põhielemendid on:

Sertifitseeritud orgaanilised koostisosad

Orgaanilise taimetee taga on teadlik valik suurepäraseid sertifitseeritud mahepõllumajanduslikke tooraineid, mis toetavad säästvat põllumajandust ilma keemiliste elementide ja kunstlike lisanditeta. Wilden.herbals on võtnud omaks selle olulise kohustuse kaitsta oma ökosüsteemi ja kutsuda esile muutusi.

Loodust austav pakend

Positiivne mõju keskkonnale tähendab alustamist täielikult biolagunevast tootest. Wilden.herbals orgaaniliste taimeteede jaoks on valitud komposteeritav filter, Euroopa seadusandlusele vastava TÜV sertifikaadi, biolaguneva paberkoti ja täielikult taaskasutatava karbi.

Taimed taimetees on lõigatud

Wildeni parimate mahepõllumajanduslike taimeteede taga peituvad ravimtaimed taimetees. Ravimtaimed on lõigatud spetsiaalsel viisil, et taim jääks piisavalt suur ning oleks hea valmistada teed ning tõmmiseid. Taimeteest lõigatud ürt on suurema suurusega ja seetõttu teistest koostisosadest selgelt eristatav, heleda, ühtlase ja intensiivse värvusega.

Valmistatud Itaalias käsitööna

Sa ei pruugi seda alguses märgata, kuid kui toode on Made in Italy, siis sa tunned seda: hoolikas tootmisprotsess, mis tänu atraktiivsele disainile suudab edastada oma kvaliteeti, tooted kuhu on lisatud palju armastust,mida tunned igal hetkel teed nautides.

Millal on parim aeg taimeteed juua?

Alati peaks olema aega, et nautida tassikest orgaanilist taimeteed! Iga taimetee jaoks on oma aeg: niipea, kui ärkad ja vajad lisa energiat; pärast rikkalikku sööki, kui tunned, et vajad midagi detoksifitseerivat või vajad abi keskendumisel, olgu siis hommikul või pärastlõunal või soovid hoopis hetkeks aja maha võtta.

Wilden herbals toob välja parimad ajad erinevate teede nautimiseks:

Luba endale tassike meelepärast taimeteed igasse päeva, vali tee just endale sobiva meeleolu, emotsiooni järgi.

Kas sina tead mis on trendikas Superfood kohvi?
Kas sa oled juba kuulnud Naif brändist?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Close
Close
Kategooria