Tervisega ei tasu jamada – mugavate kiirtestidega saad jälgida enda tervist igal ajal!

TERVISETESTIDTunned end veidralt ja soovid teada, mis seda põhjustab? Kui parasjagu perearsti kätte ei saa, võid meelerahu huvides testida end kodus, kasutades selleks mugavaid ja lihtsaid terviseteste.

Testid igaks juhtumiks

Tihti jääb tervise jälgimine unarusse sel lihtsal põhjusel, et arsti juurde on keeruline leida aega või on järjekorrad ilmatu pikad. Medifumi kiirtestid annavad võimaluse testida end mugavalt kodus ning saada teada, kas sul on muna-, kassi,- või piimaallergia, või tulevad probleemid hoopis hoopis raua- või d-vitamiini -puudusest – teste leidub pea igaks juhtumiks.

Puukborrelioos on salakaval haigus

Suvi on käes ning salakavalad puugid liikvel. Puukborrelioosi kiirtest tuvastab puugihammustusest põhjustatud borrelia infektsiooni veres. Puugitesti tuleks teha kohe kui sinu nahal on olnud puuk või kui sul on tekkinud vähemalt üks borrelioosi sümptomitest:

  • nahalööve;
  • väsimus;
  • gripilaadsed sümptomid: lihasvalud, palavik, peavalu, külmatunne;
  • iiveldus, kehakaalu langus;
  • valud kätes, jalgades, kuklas või seljas, näonärvi halvatus.

Valikut on veelgi

Tähtsal kohal on ka inimese üldine tervis, mille jaoks on valikus näiteks mehe viljakuse test ja ovulatsiooni kiirtest. Samuti on saadaval kuseteede infektsiooni tuvastamise test – lihtne, kiire ja usaldusväärne kodus tehtav test, mis aitab nii naistel kui meestel varakult tuvastada kuseteede põletikku ehk bakteriaalset infektsiooni.

Saadaval on ka COVID-19 antikeha test

Kuigi koroonaviirusega nakatunute hulk on olnud viimasel ajal languses, ei tohiks selle olemasolu unustada. Medifum pakub ka COVID-19 antikeha testi, mis erineb tavalisest antigeeni testist selle poolest, et näitab antikehade olemasolu, mis tulevad kas läbi põdemisest või vaktsiinist. Selle testiga saad teada, kas oled viiruse läbi põdenud või kas vaktsiinist saadud antikehad on veel kehas alles.

Antikehade kiirtesti on soovitatav teha mitte varem kui 3 nädalat pärast läbi põdemist või vaktsineerimist. Medifumi kodulehelt leiad täpsed juhised, kuidas testi teha ning mida seejuures tähele panna.

Küsi julgelt nõu!

Tasub pidada meeles, et tervisetestid on mõeldud vaid esmaseks enesetestimiseks ning ei ole mõeldud diagnoosi panemiseks. Enne mistahes olulise meditsiinilise otsuse tegemist tuleks konsulteerida enda arstiga.

Terviseprobleemide lahendamisega oodata ei tasu – tegutseda tuleb kohe. Mistahes küsimuste korral saad võtta ühendust e-maili teel (info@medifum.ee) või helistades numbril 630 7050.

Iga ostetud toote kohta panustame 3,33% selle hinnast kohalikesse metsadesse. Samuti on ka igal kliendil ostukorvis võimalus anda samasugune panus. Seni on meie kliendid aidanud Eestis panustada ligi 30 000 uue puu istutamisse, ning seda maadele, mis muidu on seisnud niisama.

Ahvirõuged: Mida peaksid teadma ning kuidas ennetada?
Kas sina tead mis on trendikas Superfood kohvi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Close
Close
Kategooria