VIIRUSHAIGUSTE ENNETAMINE ILMA KAITSEMASKITA?

Sügisesed külmad ja sombused ilmad toovad endaga kaasa hulganisti tülikaid viirushaiguseid. Inimesed veedavad rohkem koos aega siseruumides ning õhu kaudu nakatumise võimalus on tavapärasest suurem.

Selleks, et viirus inimest nädalaks voodisse ei aheldaks, tasub teha püsivalt ennetustööd. Üks viis selleks on kasutada kaitsva toimega Medistus Antivirus imemistablette, mis ei lase viirustel ja bakteritel organismi tungida ning annavad efektiivse kaitse mitmeks tunniks ilma kaitsemaski kandmata.

Medistus Antivirus — millega tegu?

Kokkupuude bakterite ja viirustega ei tähenda ilmtingimata seda, et inimene haigeks jääb. Immuunsüsteem võitleb iga päev erinevate haigustekitajatega ning ajal, mil külmad ilmad ja vähene päikesevalgus organismi nõrgestavad, tasub immuunsüsteemi veidi aidata.

Imemistabletid nimega Medistus Antivirus tekitavad suu ja kurgu limaskestale kaitsva barjääri ehk kihi, millest viirused ja bakterid läbi ei pääse. Kui haigustekitaja organismis kanda kinnitada ei saa, ei hakka viirus ega bakterid paljunema ning inimene jääb terveks.

Rahvarohkes kohas vajab organism rohkem kaitset!

Kasuta Medistus Antivirust ennetava abivahendina alati, kui oled rahvarohkes kohas. Olgu selleks ühistransport, teater, kinosaal, üritused, kool, kontor, spordiklubi või ostukeskus.

Üks tablett tekitab kaitsva barjääri mitmeks tunniks.

Medistus Antivirust on soovitatav kasutada ka esimeste haigusnähtude ilmnemisel (nt ebamugavustunne/kraapiv tunne kurgus jne).

Teadusuuringute käigus on kindlaks tehtud, et Medistus Antivirus toime ei sõltu viiruse tüvest. Imemistabletid inaktiveerivad (muudavad kahjutuks) isegi tugevad viirused nagu H1N1, H2N2 ning ümbrisega kaitstud viirused, mille hulka kuulub ka näiteks koroonaviirus.

Medistus Antivirus

Laktoosi-ja gluteenivaba
Säilitus- ja värvainetevaba
Kasutamiseks alates 6. eluaastast
100% naturaalsete toimeainetega
1 loseng = mitmete tundide pikkune kaitse
Tõhusus ja ohutus testitud vastavalt EL 93/42/EMÜ

Medistus Antivirus kasutamine

Täiskasvanud: 1 loseng lasta suus sulada 3-6 korda päevas
Üle 12-aastased lapsed (kehakaaluga vähemalt 25 kg): 1 loseng lasta suus sulada 3 korda päevas
Üle 6-aastased lapsed: 1 loseng lasta suus sulada 1 kord päevas

Koostis: Toimeained: Kistosyn® 200 ekstrakt. Abiained: maltitool, sorbitool, vesi, askorbiinhape, sidrunhape, maitsetugevdaja, taimeõli, stevia ekstrakt, piparmündiõli

NB! Losengid võivad olla ohtlikud väikestele lastele, kes ei oska neil lasta suus sulada. Väikestel lastel on losengide manustamine lubatud täiskasvanu järelevalve all. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ei sobi alla 6-aastastele lastele! Sobib rasedatele ja imetavatele emadele

Suukaudsete ravimite manustamisel peab Medistus Antivirus losengide kasutamise vahe olema minimaalselt 4 tundi!

PRESSITEADE 01.12.2020: Medifum kaasas rahvusvahelise partneri ja plaanib ulatuslikku laienemist Euroopasse
Kuiv nahk – vitamiinidega toetamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close Minu ostukorv
Close Soovid
Close Viimati vaatasid...
Close
Close
Kategooria